Závody ročníku 2023

24. září 2022
sobota
KZ
P
Nová pohárovka v Jablonném v Podještědí – Ze sudetských dějin - Antares Cup 2022
Jablonné v Podještědí
Antares Defense

prezence od 08:15 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
8. říjen
sobota
KZ
P
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE 18. Olomouc
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE - OSVA

prezence od 09:00 do 09:30

Počet situací: 7
8. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
15. říjen
sobota
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Setkání Reagan Gorbačov - Antares Cup 2022
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
21. říjen
pátek
KZ
L
Losík/Drilování - trénink hlavně pro začátečníky... + PDW
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 16:20 do 16:30 závod od 16:30 do 18:00

Počet situací: 3
22. říjen
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s. + KOPS.cz

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
23. říjen
neděle
KZ
K
Hodnocená střelba MVČR
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
KOPS.cz

prezence od 09:30 do 09:45 závod od 10:00 do 16:30

Počet situací: 1
25. říjen
úterý
KZ
L
Losík/Drilování - trénink
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 16:20 do 16:30 závod od 16:30 do 18:00

Počet situací: 3
25. říjen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 25. 10. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
25. říjen
úterý
KZ
L
LOSík Brno - pilotní závod - ZÁVOD OBSAZEN
Don Shot
LEX

prezence od 17:45 do 18:00

Počet situací: 2
29. říjen
sobota
KZ
L
Losík/Drilování - trénink
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 10:45 do 11:00

Počet situací: 3
2. listopad
středa
KZ
L
LOSík Přerov krátká zbraň + poslední skupina PCC, PDW
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
4. listopad
pátek
KZ
L
Losík dle pravidel + drilly (možno i PDW)
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 13:55 do 14:00

Počet situací: 3
5. listopad
sobota
KZ
P
Podzimní pistole (POZOR závod se koná v SOBOTU)
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
6. listopad
neděle
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Teherán 1979 - Antares Cup 2022
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
8. listopad
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 8. 11. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 19:00

Počet situací: 3
12. listopad
sobota
KZ
L
Losík/Drilování - trénink
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 08:50 do 09:00

Počet situací: 4
15. listopad
úterý
KZ
L
LOSík Brno
Don Shot
LEX Jižní Morava

prezence od 16:45 do 17:00

Počet situací: 3
19. listopad
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
19. listopad
sobota
KZ
K
Olomoucký Plecháček - kombinace Pi a Pu
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE - OSVA

prezence od 09:00 do 10:00

Počet situací: 4
20. listopad
neděle
KZ
K
Závod v obranné střelbě
Stadion (Tipsport Arena)
Gryf Academy Liberec

prezence od 08:00 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 5
22. listopad
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 22. 11. 2022 + LowLight
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
26. listopad
sobota
KZ
M
ŠKOLENÍ ROZHODČÍCH
Camp Zero
LEX

prezence od 08:45 do 09:00 závod od 09:00 do 17:00

Počet situací: 1
26. listopad
sobota
KZ
L
Losík dle pravidel Lišov
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 08:45 do 09:00

Počet situací: 3
26. listopad
sobota
KZ
D
Drillování Lišov - čtěte popis!
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 11:30 do 11:45 závod od 11:45 do 13:00

Počet situací: 4
27. listopad
neděle
Pu
K
Podzimní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 09:00 do 15:00 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 5
30. listopad
středa
KZ
L
LOSík Přerov krátká zbraň + poslední skupina PCC, PDW
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
3. prosinec
sobota
KZ
K
Hodnocená střelba MVČR - Skalice u České Lípy
Skalice u České Lípy
KOPS.cz

prezence od 08:30 do 11:30

Počet situací: 1
6. prosinec
úterý
KZ
L
LOSík Brno
Don Shot
LEX Jižní Morava

prezence od 16:45 do 17:00

Počet situací: 3
6. prosinec
úterý
KZ
L
LOSík Polárka - Polárkový pohár 2022
Polárka Frýdek Místek
Pavel Raška

prezence od 19:00 do 19:05 závod od 19:00 do 20:00

Počet situací: 3
6. prosinec
úterý
KZ
L
LOSík v opeře
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 17:00 závod od 16:45 do 20:00

Počet situací: 3
10. prosinec
sobota
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Apokalypsa - Antares Cup 2022
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
17. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 13:00

Počet situací: 6
17. prosinec
sobota
KZ
D
Drillování Lišov - čtěte popis!
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 11:30 do 11:45

Počet situací: 4
17. prosinec
sobota
KZ
L
Losík dle pravidel Lišov
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 10:00 do 10:15

Počet situací: 3
20. prosinec
úterý
KZ
L
Vánoční speciál LOSík Brno - čtěte propozice!
Don Shot
LEX Jižní Morava

prezence od 16:45 do 17:00

Počet situací: 3
31. prosinec
sobota
KZ
D
Poslední drilly v roce 2022
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 09:00 do 09:15

Počet situací: 3
10. leden 2023
úterý
KZ
L
LOSík Brno
Don Shot
LEX Jižní Morava

prezence od 16:45 do 17:00

Počet situací: 3
11. leden
středa
KZ
L
LOSÍK (01-2023) v CAMP ZERO PRAHA - 2x8
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 17:40 do 18:00 závod od 18:00 do 20:00

Počet situací: 3
14. leden
sobota
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Wild Wild West - Antares Cup 2023
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
14. leden
sobota
KZ
D
Drillování Lišov
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 09:00 do 09:15

Počet situací: 5
16. leden
pondělí
KZ
L
LOSík Polárka 16. 1. 2023
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
19. leden
čtvrtek
KZ
D
ANTARES DEFENSE Škola LOSu - Přípravka 1A - 4 čtvrtky v CAMP ZERO Praha
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 17:50 do 18:00 závod od 18:00 do 20:00

Počet situací: 4
21. leden
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
24. leden
úterý
KZ
L
LOSík Brno
Don Shot
LEX Jižní Morava

prezence od 16:45 do 17:00

Počet situací: 3
28. leden
sobota
KZ
K
Ledňáček nováček 2023
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:09 do 09:55 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 4
28. leden
sobota
KZ
D
Drillování Lišov
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 09:00 do 09:15

Počet situací: 5
30. leden
pondělí
KZ
L
LOSík Polárka 30. 1. 2023
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
4. únor
sobota
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Jurský park - Antares Cup 2023
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
4. únor
sobota
KZ
D
Drillování Lišov
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 09:00 do 09:15 závod od 09:15 do 10:15

Počet situací: 5
4. únor
sobota
KZ
L
Losík - měřený trénink nejen pro začátečníky
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 10:15 do 10:30 závod od 10:30 do 11:30

Počet situací: 3
11. únor
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00
Registrovaných: 43 / 50 + 3 rozh.
Počet situací: 4
11. únor
sobota
Pu
D
Drillování - Puška/PDW
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 08:50 do 09:00 závod od 09:00 do 10:00
Registrovaných: 0 / 4 + 0 rozh.
Počet situací: 4
13. únor
pondělí
KZ
L
LOSík Polárka 13. 2. 2023
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 19:00
Registrovaných: 20 / 20 + 2 rozh.
Počet situací: 3
14. únor
úterý
KZ
L
LOSík Brno
Don Shot
LEX Jižní Morava

prezence od 16:45 do 17:00
Registrovaných: 13 / 12 + 2 rozh.
Počet situací: 3
18. únor
sobota
Pu
L
Puškový/PDW losík
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 10:00 do 10:10 závod od 10:10 do 11:10
Registrovaných: 0 / 4 + 0 rozh.
Počet situací: 3
18. únor
sobota
KZ
L
Pistolový losík
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 08:50 do 09:00 závod od 09:00 do 10:00
Registrovaných: 1 / 4 + 0 rozh.
Počet situací: 3
19. únor
neděle
KZ
D
ANTARES DEFENSE Škola LOSu - Přípravka 1B - 1 neděle v CAMP ZERO Praha
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 07:50 do 08:00 závod od 08:00 do 17:00
Registrovaných: 6 / 6 + 1 rozh.
Počet situací: 4
23. únor
čtvrtek
KZ
D
ANTARES DEFENSE Škola LOSu - Základka 2A - 4 čtvrtky v CAMP ZERO Praha
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 17:50 do 18:00 závod od 18:00 do 20:00
Registrovaných: 6 / 6 + 1 rozh.
Počet situací: 4
25. únor
sobota
KZ
K
Klubovka pro malé zbraně v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS Spálené Poříčí

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:00 do 15:00
Registrovaných: 28 / 28 + 7 rozh.
Počet situací: 4
25. únor
sobota
KZ
D
Drillování Lišov - Pistole
Lišov
zabavnestrileni.cz

prezence od 10:15 do 10:30 závod od 10:30 do 11:30
Registrovaných: 0 / 4 + 0 rozh.
Počet situací: 4
27. únor
pondělí
KZ
L
LOSík Polárka 27. 2. 2023
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 19:00
Registrovaných: 20 / 20 + 2 rozh.
Počet situací: 3
4. březen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00
Registrovaných: 4 / 50 + 0 rozh.
Počet situací: 4
7. březen
úterý
KZ
L
LOSík Brno
Don Shot
LEX Jižní Morava

prezence od 16:45 do 17:00

Počet situací: 3
11. březen
sobota
KZ
L
LOSík Sever
Skalice u České Lípy
SK LOS SEVER z. s.

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 4
18. březen
sobota
KZ
P
Jablonné v Podještědí - Rozpuštění Řádu templářů - 1312 - Antares Cup 2023
Jablonné v Podještědí
Antares Defense

prezence od 08:15 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
18. březen
sobota
KZ
L
Jarní LOSík - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 13:00

Počet situací: 4
25. březen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
25. březen
sobota
KZ
K
Olomoucký Jarní Plecháček - kombinace Pi a Pu
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE - OSVA

prezence od 09:00 do 09:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 3
1. duben
sobota
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Apríl není vždy legrace - Antares Cup 2023
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
8. duben
sobota
KZ
P
Velikonoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
9. duben
neděle
KZ
P
Jarní pistole
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
28. duben
pátek
KZ
P
Jablonné v Podještědí - Extrakce z Afghánistánu - Antares Cup 2023
Jablonné v Podještědí
Antares Defense

prezence od 08:15 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
29. duben
sobota
KZ
K
LOS Sever
Skalice u České Lípy
SK LOS SEVER z. s.

prezence od 08:45 do 09:15 závod od 09:30 do 15:00

Počet situací: 3
7. květen
neděle
Pu
P
Jarní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
20. květen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
20. květen
sobota
KZ
K
LOS Sever
Skalice u České Lípy
SK LOS SEVER z. s.

prezence od 08:45 do 09:15 závod od 09:30 do 15:00

Počet situací: 3
27. květen
sobota
KZ
P
Opařany - Okamžiky z Protektorátu Čechy a Morava - Antares Cup 2023
Opařany
Antares Defense

prezence od 08:00 do 09:00 závod od 09:00 do 17:00

Počet situací: 9
27. květen
sobota
KZ
P
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE 19. Olomouc
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE - OSVA

prezence od 09:00 do 09:45 závod od 09:00 do 16:30

Počet situací: 6
10. červen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
10. červen
sobota
KZ
P
Letní pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
17. červen
sobota
KZ
P
LOS Opařany
Opařany
Pavel Petráň

prezence od 08:45 do 09:30 závod od 09:30 do 16:00

Počet situací: 8
1. červenec
sobota
KZ
P
Jablonné v Podještědí - Teroristické útoky v Oslu a na ostrově Utøya 2011 - Antares Cup 2023
Jablonné v Podještědí
Antares Defense

prezence od 08:15 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
12. srpen
sobota
KZ
P
Jablonné v Podještědí - Operace Ovocný sad 2007 - Antares Cup 2023
Jablonné v Podještědí
Antares Defense

prezence od 08:15 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
19. srpen
sobota
KZ
P
Prázdninová pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
20. srpen
neděle
Pu
K
Letní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
26. srpen
sobota
KZ
P
LOS Opařany
Opařany
Pavel Petráň

prezence od 08:45 do 09:30 závod od 09:30 do 16:00

Počet situací: 8
9. září
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
17. září
neděle
KZ
M
MČR LOS - předpokládaný termín - CELÝ VÍKEND
Gissing-Waffen
LEX, z.s.

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 10
23. září
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
23. září
sobota
KZ
P
LOS Sever - Pohárový
Skalice u České Lípy
SK LOS SEVER z. s.

prezence od 08:40 do 09:15 závod od 09:30 do 16:00

Počet situací: 4
30. září
sobota
KZ
K
Czech MAD MAX - Antares Defense 2 gun klubovka s Pi+PDW
Opařany
Antares Defense

prezence od 08:00 do 09:00 závod od 09:00 do 17:00

Počet situací: 8
7. říjen
sobota
KZ
M
Valná hromada LEX - Konferenční centrum City - Praha - předběžný termín
Gissing-Waffen
LEX, z.s.

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:30 do 16:30

Počet situací: 1
8. říjen
neděle
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Nemocnice na kraji města - Antares Cup 2023
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
14. říjen
sobota
Pu
M
Valná hromada LEX - Konferenční centrum City - Praha - předběžný termín
Gissing-Waffen
LEX, z.s.

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:30 do 16:30

Počet situací: 1
21. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
28. říjen
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
5. listopad
neděle
KZ
P
Podzimní pistole
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
11. listopad
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
11. listopad
sobota
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Atentát na Johna Fitzgeralda Kennedyho 1963 - Antares Cup 2023
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
18. listopad
sobota
KZ
K
Olomoucký Plecháček Zimní - kombinace Pi a Pu
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE - OSVA

prezence od 09:00 do 09:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 3
26. listopad
neděle
Pu
K
Podzimní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
3. prosinec
neděle
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Cesta z vánočního večírku - Antares Cup 2023
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
16. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6