Závody ročníku 2022

4. září 2021
sobota
KZ
P
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE 15. Čekanice
Tábor – Čekanice
REGI BASE

prezence od 08:00 do 08:50

Počet situací: 5
4. září
sobota
KZ
K
Střelci Ostrava
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 13:00 do 13:25

Počet situací: 5
5. září
neděle
KZ
P
CAMP ZERO - Otvírák (Střelnice Camp Zero - Praha)
Beschussamt Wien
Camp Zero

prezence od 09:00 do 09:45 závod od 10:00 do 18:00

Počet situací: 4
11. září
sobota
Br
K
Střelci Ostrava
Budišov nad Budišovkou
Petr Čapka

prezence od 10:40 do 10:55

Počet situací: 4
18. září
sobota
KZ
K
Podzimní krhanická desítka
Krhanice
SSK Krhanice

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
21. září
úterý
KZ
L
LOSík Přerov
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
25. září
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
25. září
sobota
KZ
L
Dvojitý Losík a další cvičení zejména pro začínající s Losem
SSK Čelákovice
Ing. Pavel Dadák

prezence od 07:45 do 08:00

Počet situací: 2
26. září
neděle
Pu
M
REGI MEMORIÁL 2021 - střelnice SKALICE u LITOMĚŘIC !!!
Gissing-Waffen
Rodina Schamsova + LEX + KOPS.cz

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:30 do 18:00

Počet situací: 8
28. září
úterý
KZ
M
MČR LOS 2021 - střelnice Skalice u Litoměřic !!!
Gissing-Waffen
LEX, z.s.

prezence od 09:30 do 10:15 závod od 10:30 do 17:00

Počet situací: 10
5. říjen
úterý
KZ
L
LOSík Přerov
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
9. říjen
sobota
KZ
P
Čekanická pohárovka
Tábor – Čekanice
TTCS + KOPS

prezence od 09:45 do 10:15 závod od 10:30 do 17:00

Počet situací: 6
13. říjen
středa
Pu
L
LOSík dlouhá zbraň - Olomouc Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
23. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
25. říjen
pondělí
Pu
L
LOSík dlouhá zbraň - Olomouc Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 17:00 do 19:00

Počet situací: 3
30. říjen
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
30. říjen
sobota
KZ
D
Moravskotřebovská LOSka - zrušeno
SBTS Moravská Třebová
David Lysoněk

prezence od 07:40 do 08:00 závod od 08:00 do 16:00

Počet situací: 5
2. listopad
úterý
KZ
L
LOSík Přerov
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
6. listopad
sobota
KZ
K
Pocta Kalašnikovovi - kombinace Pu a Pi
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 5
7. listopad
neděle
KZ
P
Podzimní pistole
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 5
13. listopad
sobota
KZ
P
Listopadová pohárovka v CAMP ZERO PRAHA
Gissing-Waffen
Camp Zero

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
15. listopad
pondělí
KZ
L
LOSík | Praha SCSA Čimice
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 19:45 do 20:45 závod od 20:00 do 22:00

Počet situací: 3
18. listopad
čtvrtek
KZ
L
LOSÍK (11-2021) v CAMP ZERO PRAHA - 3x8
Gissing-Waffen
Camp Zero

prezence od 17:40 do 18:00 závod od 18:00 do 20:00

Počet situací: 3
20. listopad
sobota
KZ
M
Školení rozhodčích (BRNO)
Trigger Service
LEX, z.s.

prezence od 09:30 do 09:45 závod od 10:00 do 18:00

Počet situací: 1
23. listopad
úterý
KZ
L
LOSík Přerov
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
27. listopad
sobota
KZ
D
P.Z.O. - z důvod COVID19 ZRUŠENO
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
27. listopad
sobota
KZ
P
Čekanická pohárovka - denní
Tábor – Čekanice
TTCS + KOPS

prezence od 09:45 do 10:15 závod od 10:30 do 16:00

Počet situací: 6
27. listopad
sobota
KZ
P
Čekanická pohárovka - noční
Tábor – Čekanice
TTCS + KOPS

prezence od 17:00 do 17:30 závod od 17:30 do 22:30

Počet situací: 6
30. listopad
úterý
KZ
L
LOSík | Praha SCSA Čimice
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 18:45 do 20:45 závod od 19:00 do 22:00

Počet situací: 3
4. prosinec
sobota
KZ
K
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE 16. LAZCE
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE

prezence od 09:00 do 09:30

Počet situací: 6
5. prosinec
neděle
KZ
P
Mikulášský pohár aneb hrátky se světlem v CAMP ZERO PRAHA
Gissing-Waffen
Camp Zero

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
7. prosinec
úterý
KZ
D
Střelecká cvičení (var.C) | Praha SCSA Čimice
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 18:45 do 20:45 závod od 19:00 do 22:00

Počet situací: 5
14. prosinec
úterý
KZ
L
LOSík | Praha SCSA Čimice
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 18:45 do 20:45 závod od 19:00 do 22:00

Počet situací: 3
15. prosinec
středa
KZ
L
LOSÍK (12-2021) v CAMP ZERO PRAHA - 3x8
Gissing-Waffen
Camp Zero

prezence od 16:40 do 17:00 závod od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
18. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
29. leden 2022
sobota
KZ
K
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
30. leden
neděle
KZ
P
Lednová pohárovka v CAMP ZERO PRAHA - Antares Cup 2022 - 1
Camp Zero
Camp Zero a Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
1. únor
úterý
KZ
L
LOSík Přerov klasika + poslední skupina PDW*
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
15. únor
úterý
KZ
L
LOSík Přerov klasika + poslední skupina PDW*
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 19:00

Počet situací: 3
19. únor
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
21. únor
pondělí
KZ
L
LOSík Olomouc - klasika + poslední skupina PDW*
Timpo
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
26. únor
sobota
KZ
P
Čekanická pohárovka
Tábor – Čekanice
SSK Čekanice + KOPS

prezence od 10:15 do 10:45 závod od 11:00 do 17:00

Počet situací: 6
1. březen
úterý
KZ
L
LOSík Přerov klasika + poslední skupina PDW*
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 19:00

Počet situací: 3
5. březen
sobota
KZ
P
Březnová pohárovka v CAMP ZERO PRAHA - Antares Cup 2022 - 2
Camp Zero
Camp Zero a Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
8. březen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:00

Počet situací: 3
12. březen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
15. březen
úterý
KZ
L
LOSík Přerov klasika + poslední skupina PDW*
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 19:00

Počet situací: 3
19. březen
sobota
KZ
P
Čekanická pohárovka
Tábor – Čekanice
SSK Čekanice + KOPS

prezence od 10:15 do 10:45 závod od 11:00 do 17:00

Počet situací: 6
19. březen
sobota
KZ
D
Nácvik Hodnocené střelby dle Přílohy č. 5 k nařízení vlády č. 255/2021 Sb. od Antares Defense
SSK Čelákovice
Antares Defense

prezence od 08:00 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 1
21. březen
pondělí
KZ
L
LOSík Olomouc - klasika + poslední skupina PDW*
Timpo
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
22. březen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka
Polárka Frýdek Místek
Jaroslav Žiška

prezence od 16:45 do 17:45

Počet situací: 3
26. březen
sobota
Pu
K
Pocta Kalašnikovovi - kombinace Pu a Pi
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE - OSVA

prezence od 08:30 do 09:30

Počet situací: 4
29. březen
úterý
KZ
L
LOSík Přerov klasika + poslední skupina klasika, nebo PDW*
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
2. duben
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
2. duben
sobota
KZ
K
Jarní krhanická desítka
Krhanice
ssk-krhanice

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
9. duben
sobota
KZ
P
Čekanická pohárovka
Tábor – Čekanice
SSK Čekanice + KOPS

prezence od 10:15 do 10:45 závod od 11:00 do 17:00

Počet situací: 6
10. duben
neděle
KZ
P
Jarní pistole
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
11. duben
pondělí
KZ
L
LOSík Olomouc Timpo - klasika + poslední skupina klasika, nebo PDW*
Timpo
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
12. duben
úterý
KZ
L
LOSík Přerov klasika + poslední skupina klasika, nebo PDW*
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
13. duben
středa
KZ
L
LOSík Polárka
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 17:45

Počet situací: 3
16. duben
sobota
KZ
P
Aprílový Coffee LOS - Antares Cup 2022 - 3
SSK Čelákovice
Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
23. duben
sobota
KZ
P
Velikonoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
26. duben
úterý
KZ
L
LOSík Polárka
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 17:45

Počet situací: 3
30. duben
sobota
KZ
P
Dubnová pohárovka v CAMP ZERO PRAHA - Antares Cup 2022 - 4
Camp Zero
Camp Zero a Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
1. květen
neděle
Pu
K
Jarní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
3. květen
úterý
KZ
L
LOSík Přerov klasika + poslední skupina klasika, nebo PDW*
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
8. květen
neděle
KZ
K
KOPS + Hardtask MV101+MV102 klubovka - hodnocená střelba MVČR
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + Hardtask + SSK Čekanice

prezence od 08:30 do 13:00 závod od 09:00 do 18:00

Počet situací: 4
10. květen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 17:45

Počet situací: 3
14. květen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
21. květen
sobota
KZ
P
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE 17. LAZCE Olomouc
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE - OSVA

prezence od 09:00 do 10:00

Počet situací: 4
24. květen
úterý
KZ
L
LOSík Přerov klasika + poslední skupina klasika, nebo PDW*
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
24. květen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 24. 5. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
4. červen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
4. červen
sobota
KZ
P
Letní Coffee LOS - Antares Cup 2022 - 5
SSK Čelákovice
AD + Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
7. červen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 7. 6. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
11. červen
sobota
KZ
K
!!! ZÁVOD ZRUŠEN !!! - Hodnocená střelba MVČR přesunuta
Tábor – Čekanice
SSK Čekanice + KOPS

prezence od 10:15 do 10:45 závod od 11:00 do 17:00

Počet situací: 6
18. červen
sobota
KZ
P
Letní pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
21. červen
úterý
KZ
L
LOSík Přerov klasika + poslední skupina klasika, nebo PDW*
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 3
21. červen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 21 6. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 17:45

Počet situací: 3
21. červen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 21 6. 2022 - Low Light
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 18:45 do 19:00 závod od 18:45 do 20:00

Počet situací: 3
12. červenec
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 12. 7. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
16. červenec
sobota
KZ
K
Den nezávislosti planety Země - Antares Defense 2 gun klubovka s Pi+PDW
SSK Čelákovice
Antares Defense

prezence od 08:00 do 09:00 závod od 09:00 do 18:00

Počet situací: 7
2. srpen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 2. 8. 2022 - Low Light
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 18:45 do 19:00 závod od 18:45 do 20:00

Počet situací: 3
2. srpen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 2. 8. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 19:00

Počet situací: 3
13. srpen
sobota
KZ
P
Prázdninová pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 7
16. srpen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 16. 8. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
20. srpen
sobota
Br
K
Prázdninový LOS PDW a brokovnice -ZÁVOD ZRUŠEN
SSK Čelákovice
AD + Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 5
21. srpen
neděle
Pu
K
Letní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
30. srpen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 30. 8. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
4. září
neděle
KZ
M
MČR LOS 2022
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
LEX

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 10
13. září
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 13. 9. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
15. září
čtvrtek
KZ
D
Střelci Ostrava
Patriot
Čapka Petr

prezence od 16:50 do 16:55

Počet situací: 6
17. září
sobota
KZ
K
Podzimní krhanická desítka
Krhanice
SSK Krhanice

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
24. září
sobota
KZ
P
Nová pohárovka v Jablonném v Podještědí – Ze sudetských dějin - Antares Cup 2022
Jablonné v Podještědí
Antares Defense

prezence od 08:15 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
27. září
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 27. 9. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45

Počet situací: 3
29. září
čtvrtek
KZ
D
Střelci Ostrava
Patriot
Čapka Petr

prezence od 16:20 do 16:30

Počet situací: 5
4. říjen
úterý
KZ
L
LOSík Přerov klasika + poslední skupina klasika, nebo PDW*
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 20:00
Registrovaných: 7 / 12 + 0 rozh.
Počet situací: 3
8. říjen
sobota
KZ
P
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE 18. Olomouc
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE - OSVA

prezence od 09:00 do 09:30
Registrovaných: 27 / 75 + 6 rozh.
Počet situací: 5
8. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00
Registrovaných: 19 / 50 + 2 rozh.
Počet situací: 4
11. říjen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 11. 10. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45
Registrovaných: 5 / 18 + 2 rozh.
Počet situací: 3
15. říjen
sobota
KZ
M
Valná hromada LEX - Konferenční centrum City - Praha
AVIM Praha
LEX, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 17:00

Počet situací: 1
15. říjen
sobota
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Setkání Reagan Gorbačov - Antares Cup 2022
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00
Registrovaných: 50 / 50 + 6 rozh.
Počet situací: 4
22. říjen
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00
Registrovaných: 46 / 66 + 5 rozh.
Počet situací: 6
23. říjen
neděle
KZ
K
Hodnocená střelba MVČR
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
KOPS.cz

prezence od 09:30 do 09:45 závod od 10:00 do 16:30
Registrovaných: 3 / 104 + 0 rozh.
Počet situací: 1
25. říjen
úterý
KZ
L
LOSík Polárka 25. 10. 2022
Polárka Frýdek Místek
Jan Michna

prezence od 16:45 do 18:45
Registrovaných: 4 / 18 + 2 rozh.
Počet situací: 3
5. listopad
sobota
KZ
P
Podzimní pistole (POZOR závod se koná v SOBOTU)
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
6. listopad
neděle
KZ
P
CAMP ZERO PRAHA - Teherán 1979 - Antares Cup 2022
Camp Zero
Antares Defense

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 4
19. listopad
sobota
KZ
K
Olomoucký Plecháček - kombinace Pi a Pu
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE - OSVA

prezence od 09:00 do 10:00

Počet situací: 4
19. listopad
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
26. listopad
sobota
KZ
M
Plán školení rozhodčích
Skalice
LEX

prezence od 08:45 do 09:00 závod od 09:00 do 17:00

Počet situací: 1
27. listopad
neděle
Pu
K
Podzimní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 09:00 do 15:00 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
17. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM, z.s.

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 13:00

Počet situací: 6