Závody ročníku 2020

1. září 2019
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
7. září
sobota
KZ
K
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE - ČEKANICE
Tábor – Čekanice
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 4
13. září
pátek
KZ
L
LOSík v Třešti
Třešť
ST Střelnice Třešť

prezence od 17:30 do 18:00

Počet situací: 3
21. září
sobota
Pu
K
Pelhřimovské PDW k mez.dni Alzheimerovy choroby
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:55 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 5
21. září
sobota
Pu
K
2-Gun v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
21. září
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
21. září
sobota
KZ
P
Pelhřimovská pistole k mez.dni Alzheimerovy choroby
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:59 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 6
29. září
neděle
Pu
K
Klubovka Velká Bíteš - kombinace PSa/Pi
Velká Bíteš
LEX Brno

prezence od 08:30 do 15:00

Počet situací: 4
5. říjen
sobota
KZ
P
LOS Olomouc
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 5
6. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
12. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
12. říjen
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 4
13. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
15. říjen
úterý
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
15. říjen
úterý
Pu
L
LOSík puška/pdw Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
19. říjen
sobota
KZ
P
LOS Čelákovice P&P - Čtěte propozice!!!
SSK Čelákovice
P&P

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
20. říjen
neděle
KZ
K
Změna termínu - Kapesní pistole Dobřany - kolize s republikou
Dobřany
SSK Dobřany + MKS Dobřany

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 8
20. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
26. říjen
sobota
KZ
L
LOSík v Třešti
Třešť
ST Střelnice Třešť

prezence od 09:30 do 10:00

Počet situací: 3
27. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
30. říjen
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 17:00

Počet situací: 3
2. listopad
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
2. listopad
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
2. listopad
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 08:30 do 08:50

Počet situací: 4
3. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
6. listopad
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 8
7. listopad
čtvrtek
KZ
D
ACTION DRILL - více ran, více radosti
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 8
9. listopad
sobota
KZ
K
Čelákovická klubovka - podzimní
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 14:00

Počet situací: 5
9. listopad
sobota
Pu
K
Pocta Kalašnikovi
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 4
10. listopad
neděle
KZ
P
Podzimní Pistole
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
10. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
13. listopad
středa
KZ
D
MEGA Drill - Rychle a často
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 18:00 do 20:00

Počet situací: 8
14. listopad
čtvrtek
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 8
16. listopad
sobota
KZ
P
Pohárovka v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00
Registrovaných: 35 / 40 + 7 rozh.
Počet situací: 4
16. listopad
sobota
KZ
P
Coffee LOS cup - IV.kolo
SSK Čelákovice
Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00
Registrovaných: 72 / 72 + 12 rozh.
Počet situací: 6
17. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00
Registrovaných: 16 / 16 + 0 rozh.
Počet situací: 3
20. listopad
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:00 do 20:00
Registrovaných: 13 / 16 + 0 rozh.
Počet situací: 8
27. listopad
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:00 do 20:00
Registrovaných: 10 / 16 + 0 rozh.
Počet situací: 8
28. listopad
čtvrtek
KZ
D
MEGA Drill - Rychle a často
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 18:00 do 20:00
Registrovaných: 2 / 12 + 0 rozh.
Počet situací: 7
30. listopad
sobota
KZ
P
Čekanický Pohár (12) - krátká+PDW+kolimátor
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:15 do 10:00 závod od 10:00 do 15:30
Registrovaných: 23 / 80 + 5 rozh.
Počet situací: 6
30. listopad
sobota
KZ
P
Čekanický Pohár (13) - NOČNÍ krátká+PDW+kolimátor
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:45 do 16:45 závod od 17:30 do 22:00
Registrovaných: 8 / 40 + 3 rozh.
Počet situací: 6
1. prosinec
neděle
Pu
K
Podzimní Puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00
Registrovaných: 90 / 90 + 4 rozh.
Počet situací: 6
1. prosinec
neděle
KZ
L
"Noční" LOSík v Třešti
Třešť
ST Střelnice Třešť

prezence od 09:30 do 10:00
Registrovaných: 3 / 12 + 0 rozh.
Počet situací: 3
7. prosinec
sobota
KZ
K
LOS - KLOKÁNEK
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00
Registrovaných: 16 / 50 + 0 rozh.
Počet situací: 4
7. prosinec
sobota
KZ
P
Nočník 2019 - Pistole + PDW
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 16:00 do 16:55 závod od 17:00 do 23:00
Registrovaných: 50 / 50 + 4 rozh.
Počet situací: 5
14. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00
Registrovaných: 60 / 60 + 2 rozh.
Počet situací: 5
21. prosinec
sobota
KZ
P
Čekanický Pohár (14) - krátká+PDW+kolimátor - VYHLÁŠENÍ + TOMBOLA
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:30 do 10:15 závod od 10:30 do 18:00

Počet situací: 6
25. leden 2020
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
15. únor
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
15. únor
sobota
Pu
K
Jarní KOSA
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 4
7. březen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
10. duben
pátek
KZ
P
Velikonoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
18. duben
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
18. duben
sobota
KZ
K
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE 14.
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 5
23. květen
sobota
KZ
P
LOS Memoriál Ondřeje Ryšánka
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 5
30. květen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
30. květen
sobota
Pu
M
Regi Memoriál 2020 - 5. ročník
Žalany
Regi - rodina

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 20:00

Počet situací: 10
20. červen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
27. červen
sobota
KZ
P
Letní pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
8. srpen
sobota
KZ
P
Prázdninová pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
12. září
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
12. září
sobota
KZ
P
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE 15. Čekanice
Tábor – Čekanice
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 5
3. říjen
sobota
KZ
K
LOS LAZCE Klubovka
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 5
24. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
31. říjen
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
7. listopad
sobota
Pu
K
Pocta Kalašnikovovi
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 4
14. listopad
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
5. prosinec
sobota
KZ
K
KLOKÁNEK
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 4
12. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 5