Závody ročníku 2020

30. květen 2019
čtvrtek
Br
D
DARK DRILL - pistole, baterka a tma...
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 8
1. září
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
7. září
sobota
KZ
K
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE - ČEKANICE
Tábor – Čekanice
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 4
13. září
pátek
KZ
L
LOSík v Třešti
Třešť
ST Střelnice Třešť

prezence od 17:30 do 18:00

Počet situací: 3
21. září
sobota
Pu
K
Pelhřimovské PDW k mez.dni Alzheimerovy choroby
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:55 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 5
21. září
sobota
Pu
K
2-Gun v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
21. září
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
21. září
sobota
KZ
P
Pelhřimovská pistole k mez.dni Alzheimerovy choroby
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:59 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 6
29. září
neděle
Pu
K
Klubovka Velká Bíteš - kombinace PSa/Pi
Velká Bíteš
LEX Brno

prezence od 08:30 do 15:00

Počet situací: 4
5. říjen
sobota
KZ
P
LOS Olomouc
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 5
6. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
12. říjen
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 4
12. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
13. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
15. říjen
úterý
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
15. říjen
úterý
Pu
L
LOSík puška/pdw Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
19. říjen
sobota
KZ
P
LOS Čelákovice P&P - Čtěte propozice!!!
SSK Čelákovice
P&P

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
20. říjen
neděle
KZ
K
Změna termínu - Kapesní pistole Dobřany - kolize s republikou
Dobřany
SSK Dobřany + MKS Dobřany

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 8
20. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
26. říjen
sobota
KZ
L
LOSík v Třešti
Třešť
ST Střelnice Třešť

prezence od 09:30 do 10:00

Počet situací: 3
27. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
30. říjen
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 17:00

Počet situací: 3
2. listopad
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
2. listopad
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
2. listopad
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 08:30 do 08:50

Počet situací: 4
3. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
9. listopad
sobota
KZ
K
Čelákovická klubovka - podzimní
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 14:00

Počet situací: 5
9. listopad
sobota
Pu
K
Pocta Kalašnikovi
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 4
10. listopad
neděle
KZ
P
Podzimní Pistole
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
10. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
16. listopad
sobota
KZ
P
Pohárovka v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
16. listopad
sobota
KZ
P
Coffee LOS cup - IV.kolo
SSK Čelákovice
Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
17. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
24. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
30. listopad
sobota
KZ
P
Čekanický Pohár (12) - krátká+PDW+kolimátor
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:15 do 10:00 závod od 10:00 do 15:30

Počet situací: 6
30. listopad
sobota
KZ
P
Čekanický Pohár (13) - NOČNÍ krátká+PDW+kolimátor
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:45 do 16:45 závod od 17:30 do 22:00

Počet situací: 6
1. prosinec
neděle
Pu
K
Podzimní Puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
1. prosinec
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
1. prosinec
neděle
KZ
L
"Noční" LOSík v Třešti
Třešť
ST Střelnice Třešť

prezence od 09:30 do 10:00

Počet situací: 3
3. prosinec
úterý
KZ
L
LOSík Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
7. prosinec
sobota
Pu
K
Nočník 2019 - PDW
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 16:00 do 16:55 závod od 17:00 do 23:00

Počet situací: 5
7. prosinec
sobota
KZ
P
Nočník 2019 - Pistole + PDW
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 16:00 do 16:55 závod od 17:00 do 23:00

Počet situací: 5
7. prosinec
sobota
KZ
K
LOS - KLOKÁNEK
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 4
8. prosinec
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
11. prosinec
středa
Pu
L
LOSík puška/pdw Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
14. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
14. prosinec
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
21. prosinec
sobota
KZ
P
Čekanický Pohár (14) - krátká+PDW+kolimátor - VYHLÁŠENÍ + TOMBOLA
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:30 do 10:15 závod od 10:30 do 18:00

Počet situací: 6
21. prosinec
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:20 do 09:00

Počet situací: 1
22. prosinec
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
26. prosinec
čtvrtek
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
29. prosinec
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 3
5. leden 2020
neděle
KZ
K
Posilvestrovská přestřelka
Trigger Service
Trigger Service

prezence od 08:00 do 18:30

Počet situací: 5
5. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 4
12. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 4
15. leden
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
19. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 4
25. leden
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
25. leden
sobota
KZ
K
Ledňáček - nováček 2020
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:55 závod od 10:01 do 16:00

Počet situací: 4
26. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 5
28. leden
úterý
KZ
L
LOSík Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
2. únor
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 6
6. únor
čtvrtek
KZ
L
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:50 do 18:00

Počet situací: 3
8. únor
sobota
Pu
K
Klubovka Velká Bíteš - kombinace PSa/Pi
Velká Bíteš
LEX Brno

prezence od 08:30 do 17:00

Počet situací: 4
9. únor
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 6
12. únor
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
13. únor
čtvrtek
KZ
L
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:50 do 18:00

Počet situací: 3
14. únor
pátek
KZ
D
Drillování - GOOD MORNING, BRNO!
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 08:25 do 08:30 závod od 08:30 do 09:30

Počet situací: 8
15. únor
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
15. únor
sobota
Pu
K
Jarní KOSA
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 4
15. únor
sobota
KZ
P
KOPS.cz CUP - Čekanice - 01. kolo
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:45 do 10:30 závod od 10:45 do 16:00

Počet situací: 6
15. únor
sobota
KZ
P
KOPS.cz CUP - Čekanice - 02. kolo
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 17:00 do 17:15 závod od 17:30 do 22:00

Počet situací: 4
16. únor
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 6
19. únor
středa
KZ
D
Drillování - GOOD MORNING, BRNO!
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 08:25 do 08:30 závod od 08:30 do 09:30

Počet situací: 8
20. únor
čtvrtek
KZ
D
Drillování - GOOD MORNING, BRNO!
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 08:25 do 08:30 závod od 08:30 do 09:30

Počet situací: 8
20. únor
čtvrtek
KZ
L
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:50 do 18:00

Počet situací: 3
23. únor
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 6
24. únor
pondělí
KZ
L
LOSík Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
26. únor
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 8
27. únor
čtvrtek
KZ
L
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:50 do 18:00

Počet situací: 3
1. březen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 6
4. březen
středa
KZ
D
Drillování - cvičení základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 8
5. březen
čtvrtek
KZ
D
MEGA Drill - Rychle a často
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 8
5. březen
čtvrtek
KZ
L
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:50 do 18:00

Počet situací: 3
7. březen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
7. březen
sobota
KZ
K
10 ran a dost - na novém místě u Mělníka
Malý Újezd
LEX

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 15:00

Počet situací: 5
7. březen
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 09:00 do 09:25

Počet situací: 4
8. březen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 07:50 do 08:00

Počet situací: 6
10. březen
úterý
KZ
D
Drillování - cvičení základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 8
11. březen
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
11. březen
středa
KZ
L
LOSík | Brandýs nad Labem
Brandýs
NoCompromise.House

prezence od 18:45 do 19:45 závod od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
11. březen
středa
Pu
L
LOSík (PUŠKA) | Brandýs nad Labem
Brandýs
NoCompromise.House

prezence od 20:45 do 21:00 závod od 21:00 do 22:00

Počet situací: 3
12. březen
čtvrtek
KZ
L
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:45 do 18:00

Počet situací: 3
15. březen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 07:45 do 08:00

Počet situací: 6
18. březen
středa
KZ
D
ZRUŠENO! Drillování - cvičení základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 8
19. březen
čtvrtek
KZ
D
ZRUŠENO! ACTION DRILL - Více ran, více radosti
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 7
19. březen
čtvrtek
KZ
L
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:45 do 17:55

Počet situací: 3
21. březen
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:30 do 08:50

Počet situací: 4
21. březen
sobota
KZ
P
KOPS.cz CUP - Čekanice - ZRUŠENO
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:45 do 10:30 závod od 10:45 do 16:45

Počet situací: 6
23. březen
pondělí
KZ
L
LOSík Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
24. březen
úterý
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:30

Počet situací: 8
27. březen
pátek
KZ
D
MEGA Drill - Rychle a často
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 8
28. březen
sobota
KZ
M
Valná hromada LEX, z.s. - ZRUŠENO, přesunuto na podzim
Gissing-Waffen
LEX, z.s.

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:00 do 18:00

Počet situací: 1
4. duben
sobota
Pu
K
Březňák PDW + OPT (pistole s kolimátorem) ZRUŠENO!!!!přesun na 13.6.
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:01 do 09:55 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 6
4. duben
sobota
KZ
P
Březňák (pro změnu v dubnu) ZRUŠENO !!!-přesunuto na 13.6.
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:01 do 09:55 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 6
4. duben
sobota
KZ
L
LOSÍK AKIM Znojmo (zrušeno)
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 12:30

Počet situací: 3
12. duben
neděle
KZ
P
Jarní pistole - ZÁVOD JE ZRUŠEN
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 6
15. duben
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
18. duben
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE - ZRUŠENO - COVID19 :(
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
18. duben
sobota
KZ
K
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE 14. - ZRUŠENO Covid 19
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 6
18. duben
sobota
KZ
L
Coffee cup 2020 1.kolo - ZRUŠENO
SSK Čelákovice
Ing. Pavel Dadák

prezence od 07:45 do 14:45

Počet situací: 1
24. duben
pátek
Br
L
LOSík (brokovnice / OLEŠKO)
Brandýs
NoCompromise.House

prezence od 12:45 do 14:45 závod od 13:00 do 15:00

Počet situací: 3
24. duben
pátek
Pu
L
LOSík (puška / OLEŠKO)
Brandýs
NoCompromise.House

prezence od 14:45 do 15:45 závod od 15:00 do 17:00

Počet situací: 3
24. duben
pátek
KZ
L
LOSík (pistole / OLEŠKO)
Brandýs
NoCompromise.House

prezence od 16:45 do 17:45 závod od 17:00 do 19:00

Počet situací: 3
25. duben
sobota
KZ
K
Jarní krhanická desítka - ZRUŠENO
Krhanice
SSK Krhanice

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
25. duben
sobota
KZ
D
Střelci Ostrava
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 08:30 do 08:50

Počet situací: 4
25. duben
sobota
KZ
L
LOSík v Třešti
Třešť
ST Střelnice Třešť

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 3
30. duben
čtvrtek
KZ
L
LOSík (pistole / OLEŠKO)
Brandýs
NoCompromise.House

prezence od 13:45 do 15:45 závod od 14:00 do 17:00

Počet situací: 3
30. duben
čtvrtek
Pu
L
LOSík (puška / OLEŠKO)
Brandýs
NoCompromise.House

prezence od 14:45 do 16:45 závod od 15:00 do 18:00

Počet situací: 3
2. květen
sobota
KZ
P
KOPS.cz CUP - Čekanice - ZRUŠENO
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:45 do 10:30 závod od 10:45 do 16:45

Počet situací: 6
3. květen
neděle
Pu
K
Jarní puška- závod je zrušen
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
9. květen
sobota
KZ
D
Střelci Ostrava
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 08:30 do 08:50

Počet situací: 4
13. květen
středa
KZ
L
LOSík (LOWLIGHT)
Brandýs
NoCompromise.House

prezence od 18:45 do 19:45 závod od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
14. květen
čtvrtek
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 8
14. květen
čtvrtek
KZ
D
KURZ LOS Č.1 - POSTOJ, ÚCHOP, NABITÍ, SPOUŠTĚNÍ, RESET
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 18:45 do 19:00 závod od 19:00 do 22:00

Počet situací: 1
14. květen
čtvrtek
KZ
L
Střelci Ostrava
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:45 do 17:55

Počet situací: 3
16. květen
sobota
KZ
P
Zrušeno - Moravskotřebovský LOS
SBTS Moravská Třebová
SBS Moravská Třebová

prezence od 08:00 do 08:30 závod od 08:30 do 16:00

Počet situací: 1
17. květen
neděle
Pu
K
Dobřanská puška - ZRUŠENO - COVID19 :(
Dobřany
SSK Dobřany + MKS Dobřany

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
17. květen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Mikeska Jiří

prezence od 08:00 do 08:10

Počet situací: 5
18. květen
pondělí
KZ
D
ACTION DRILL - více ran, více radosti
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 7
18. květen
pondělí
KZ
L
LOSík Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 17:00 do 19:00

Počet situací: 3
19. květen
úterý
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 8
21. květen
čtvrtek
KZ
L
Střelci Ostrava
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:45 do 17:55

Počet situací: 3
23. květen
sobota
KZ
P
LOS Memoriál Ondřeje Ryšánka
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 5
23. květen
sobota
KZ
P
Coffee cup 2020 2.kolo
SSK Čelákovice
Ing. Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
23. květen
sobota
KZ
D
Střelci Ostrava
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:20

Počet situací: 6
27. květen
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 8
27. květen
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Gunsport Timpo
Timpo
LEX Haná

prezence od 19:00 do 21:00

Počet situací: 3
28. květen
čtvrtek
KZ
D
MEGA Drill - Rychle a často
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 7
28. květen
čtvrtek
KZ
L
Střelci Ostrava
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:45 do 17:55

Počet situací: 3
30. květen
sobota
Pu
M
Regi Memoriál 2020 - TERMÍN ZRUŠEN
Žalany
Regi - rodina

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 20:00

Počet situací: 10
30. květen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
3. červen
středa
KZ
L
LOSík Přerov
Beschussamt Wien
LEX Haná

prezence od 17:00 do 19:00
Registrovaných: 3 / 10 + 0 rozh.
Počet situací: 3
4. červen
čtvrtek
KZ
L
Střelci Ostrava
Patriot
Čapka Petr

prezence od 17:45 do 17:55
Registrovaných: 2 / 12 + 0 rozh.
Počet situací: 3
6. červen
sobota
KZ
P
Velikonoce v červnu - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00
Registrovaných: 65 / 66 + 11 rozh.
Počet situací: 6
6. červen
sobota
KZ
D
Střelci Ostrava
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:20
Registrovaných: 24 / 30 + 0 rozh.
Počet situací: 6
13. červen
sobota
KZ
K
Přesunutý virový Březňák PDW + OPT (pistole s kolimátorem)
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:55 závod od 10:00 do 16:00
Registrovaných: 10 / 10 + 2 rozh.
Počet situací: 5
13. červen
sobota
KZ
P
Přesunutý virový Březňák
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:55 závod od 10:00 do 16:00
Registrovaných: 50 / 50 + 9 rozh.
Počet situací: 6
20. červen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00
Registrovaných: 20 / 50 + 1 rozh.
Počet situací: 4
20. červen
sobota
KZ
P
Coffee cup 2020 3.kolo
SSK Čelákovice
Ing. Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00
Registrovaných: 72 / 72 + 8 rozh.
Počet situací: 6
20. červen
sobota
KZ
P
Pohárovka v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00
Registrovaných: 40 / 40 + 2 rozh.
Počet situací: 4
27. červen
sobota
KZ
P
Letní pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00
Registrovaných: 52 / 66 + 0 rozh.
Počet situací: 6
11. červenec
sobota
KZ
P
KOPS.cz CUP - Čekanice - 03. kolo
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:30 do 10:15 závod od 10:30 do 17:00

Počet situací: 6
1. srpen
sobota
KZ
P
KOPS.cz CUP - Čekanice - 04. kolo
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:30 do 10:15 závod od 10:30 do 17:00

Počet situací: 6
8. srpen
sobota
KZ
K
10 ran a dost u Mělníka
Malý Újezd
LEX

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 15:00

Počet situací: 6
15. srpen
sobota
KZ
P
Prázdninová pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
15. srpen
sobota
Pu
K
Prázdninové PDW + brokovnice
SSK Čelákovice
Ing. Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
16. srpen
neděle
Pu
K
Letní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
29. srpen
sobota
KZ
P
Coffee cup 2020 4.kolo
SSK Čelákovice
Ing. Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
5. září
sobota
KZ
M
Mistrovství ČR LOS 2020
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:30 do 10:30 závod od 10:30 do 18:00

Počet situací: 8
12. září
sobota
KZ
P
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE 15. Čekanice
Tábor – Čekanice
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 5
12. září
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
19. září
sobota
KZ
K
Podzimní krhanická desítka
Krhanice
SSK Krhanice

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
3. říjen
sobota
KZ
K
LOS LAZCE Klubovka
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 5
10. říjen
sobota
KZ
P
Coffee cup 2020 5.kolo
SSK Čelákovice
Ing. Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
24. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
31. říjen
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
7. listopad
sobota
Pu
K
Pocta Kalašnikovovi
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 4
7. listopad
sobota
KZ
K
10 ran a dost u Mělníka
Malý Újezd
LEX

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 15:00

Počet situací: 6
8. listopad
neděle
KZ
P
Podzimní pistole
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
14. listopad
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD OTROKOVICE
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
29. listopad
neděle
Pu
K
Podzimní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 09:00 do 15:00 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
5. prosinec
sobota
KZ
K
KLOKÁNEK
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 4
12. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 5