Závody ročníku 2018

1. září 2017
pátek
Pu
K
REGI BASE Shooting Challenge
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI Base

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:00 do 17:00

Počet situací: 4
2. září
sobota
KZ
K
Regi Base Schooting Challenge
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI Base

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
8. září
pátek
KZ
D
LOSí drillování - krátká zbraň
Spálené Poříčí
Pavel Vrátník

prezence od 17:00 do 17:15 závod od 17:15 do 19:00

Počet situací: 2
8. září
pátek
Pu
D
LOSí drillování
Spálené Poříčí
Pavel Vrátník

prezence od 14:30 do 14:45 závod od 14:45 do 17:00

Počet situací: 2
9. září
sobota
Pu
K
Znojemská klubovka (puška, pistole) - vyhodnocení pušky
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 15:00

Počet situací: 2
9. září
sobota
KZ
K
Znojemská klubovka (puška, pistole) - vyhodnocení pistole
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 15:00

Počet situací: 3
16. září
sobota
KZ
D
PZ - ZRUŠENO z důvodu kolize s MČR
GunCenter
GUNCENTER

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
23. září
sobota
Pu
K
2-Gun Spálené Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS ČR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 3
30. září
sobota
Pu
K
Moravskotřebovská puška
SBTS Moravská Třebová
SBS Moravská Třebová

prezence od 11:30 do 11:45 závod od 12:00 do 17:00

Počet situací: 4
7. říjen
sobota
KZ
K
Kapesní pistole
Dobřany
SSK Dobřany + MKS Dobřany

prezence od 09:00 do 09:45 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 8
11. říjen
středa
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
14. říjen
sobota
Pu
M
Regi Memorial 2017
Hodonice, IPSC Znojmo
Regiho rodina a kamarádi

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 22:00

Počet situací: 10
21. říjen
sobota
KZ
P
Moravskotřebovský LOS
SBTS Moravská Třebová
SBS Moravská Třebová

prezence od 08:00 do 08:30 závod od 08:00 do 17:00

Počet situací: 4
22. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
25. říjen
středa
KZ
L
LOSík Brno - pokročilí
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
28. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
28. říjen
sobota
KZ
K
Klubovka v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS ČR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
29. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
4. listopad
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 15:00

Počet situací: 6
5. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
11. listopad
sobota
Pu
K
LOS - Kalašnikov Pohár
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI Base

prezence od 08:00 do 09:00 závod od 09:00 do 17:00

Počet situací: 4
12. listopad
neděle
KZ
P
Podzimní soutěž v obranné střelbě
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
12. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
13. listopad
pondělí
KZ
D
Střelecká cvičení LOS | var. B + videosituace
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 20:35 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 8
14. listopad
úterý
KZ
D
Trénink LOS č.4 - střelba za chůze
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 19:45 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 1
15. listopad
středa
KZ
D
Střelecká cvičení LOS | var. C + videosituace
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 20:35 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 7
18. listopad
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
19. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 08:00 do 08:00

Počet situací: 3
25. listopad
sobota
KZ
P
Čekanická pocta Karlovi IV.
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 09:00 do 09:45 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 5
25. listopad
sobota
KZ
P
Čekanická pocta Karlovi IV. - noční
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 16:45 do 17:15 závod od 17:30 do 22:00

Počet situací: 5
26. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
2. prosinec
sobota
KZ
K
Klokánek 2017
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI Base, LAZCE střelnice

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:00 do 17:00

Počet situací: 4
2. prosinec
sobota
KZ
K
10 ran a dost - vyhlášení ročníku 2017 a 1. kolo r.2018
SSK Čelákovice
Lex

prezence od 09:45 do 10:25 závod od 10:30 do 14:30

Počet situací: 5
3. prosinec
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
9. prosinec
sobota
KZ
P
Čekanická zimnice
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 09:00 do 09:45 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 5
9. prosinec
sobota
KZ
P
Čekanická zimnice - noční
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 16:00 do 16:45 závod od 17:00 do 22:00

Počet situací: 5
10. prosinec
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
13. prosinec
středa
KZ
L
Předvánoční LOSík Brno
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
16. prosinec
sobota
KZ
P
Nočnik
Pelhřimov
SSK Pelhrimov

prezence od 16:02 do 16:59 závod od 16:00 do 23:00

Počet situací: 5
16. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 5
18. prosinec
pondělí
KZ
D
Trénink LOS č.7 | závady
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 20:45 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 10
19. prosinec
úterý
KZ
D
Střelecká cvičení LOS | var. C + videosituace
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 20:45 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 7
6. leden 2018
sobota
KZ
P
LOS Čekanice - denní
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 09:45 do 10:15 závod od 10:30 do 15:30

Počet situací: 5
6. leden
sobota
KZ
P
LOS Čekanice - noční
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 16:45 do 17:15 závod od 17:30 do 22:00

Počet situací: 5
7. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
11. leden
čtvrtek
KZ
D
DARK DRILL - drillování s baterkou
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 18:00 do 20:00

Počet situací: 8
11. leden
čtvrtek
Br
D
SHOTGUN&PDW DRILL - drillování s brokovnicí a PDW
Trigger Service
Aleš

prezence od 18:00 do 20:00

Počet situací: 8
13. leden
sobota
KZ
P
Moravskotřebovský LOS
SBTS Moravská Třebová
SBS Moravská Třebová

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:30 do 16:00

Počet situací: 4
14. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
20. leden
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
20. leden
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 09:00 do 09:15

Počet situací: 4
21. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 4
27. leden
sobota
KZ
K
Ledňáček nováček
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 4
28. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
3. únor
sobota
Pu
K
Moravskotřebovská puška
SBTS Moravská Třebová
SBS Moravská Třebová

prezence od 07:45 do 08:15 závod od 08:30 do 17:00

Počet situací: 4
3. únor
sobota
KZ
P
Denní
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:45 do 10:15 závod od 10:30 do 16:00

Počet situací: 5
3. únor
sobota
KZ
P
Noční
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 17:00 do 17:30 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 5
4. únor
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 4
10. únor
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
11. únor
neděle
Pu
K
Klubovka LOS - samonabíjecí puška/PDW - Velká Bíteš
Velká Bíteš
LEX Brno

prezence od 08:00 do 08:30

Počet situací: 3
11. únor
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
17. únor
sobota
KZ
P
10 ran a dost - Čelákovický pohár 2. kolo " v pohybu"
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 15:00

Počet situací: 6
17. únor
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 4
25. únor
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
3. březen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
3. březen
sobota
KZ
P
Krátká + PDW
Tábor – Čekanice
KOPS + SSK Čekanice

prezence od 09:45 do 10:15 závod od 10:30 do 17:30

Počet situací: 5
8. březen
čtvrtek
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci - ZRUŠENO !
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
10. březen
sobota
KZ
D
LOSÍK OLOMOUC
Olomouc - Černovír/Lazce
Střelnice LAZCE, REGI BASE

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 3
11. březen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
15. březen
čtvrtek
KZ
L
LOSík Brno - pokročilí - ZRUŠENO !
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
17. březen
sobota
Pu
K
Březňák 2018 - PDW
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
17. březen
sobota
KZ
P
Březňák 2018 Pistole
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
17. březen
sobota
KZ
K
Klubovka LOS v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 4
18. březen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
24. březen
sobota
Br
M
LEX - Valná hromada
Shootingpark Leobersdorf
LEX, z.s.

prezence od 08:00 do 09:00 závod od 09:00 do 18:00

Počet situací: 1
25. březen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
30. březen
pátek
KZ
P
Velikonoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
31. březen
sobota
Pu
K
LOS - Před Aprílová KOSA
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 5
8. duben
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
14. duben
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
15. duben
neděle
KZ
P
Jarní soutěž v obranné střelbě
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
15. duben
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
21. duben
sobota
KZ
K
První klubovka Klatovy
SSK Klatovy
SSK Klatovy

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 4
21. duben
sobota
KZ
L
LOSÍK AKIM Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30

Počet situací: 2
21. duben
sobota
KZ
P
Pohárová Pistole + klubovka PDW
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 10:00 do 10:30 závod od 10:30 do 16:00

Počet situací: 5
21. duben
sobota
Pu
K
Klubovka LOS - samonabíjecí puška - Velká Bíteš
Velká Bíteš
LEX Brno

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 4
21. duben
sobota
KZ
L
Dvojitý Losík a další cvičení zejména pro začínající s Losem
SSK Čelákovice
Pavel Dadák

prezence od 07:45 do 08:00 závod od 08:00 do 13:00

Počet situací: 2
22. duben
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
28. duben
sobota
Pu
K
Dobřanská puška
Dobřany
SSK Dobřany + MKS Dobřany

prezence od 09:00 do 09:45 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 4
28. duben
sobota
KZ
K
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, STŘELNICE LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 4
29. duben
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
1. květen
úterý
KZ
D
MATCH DRILL - nácvik s větší motivací
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 18:00 do 18:15 závod od 18:00 do 21:00

Počet situací: 8
5. květen
sobota
Pu
K
Znojemská puška 2018
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 2
6. květen
neděle
Pu
K
Jarní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
6. květen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
12. květen
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:30 do 08:00

Počet situací: 3
12. květen
sobota
KZ
M
Závod pro rozhodčí - instruktáž a metodika
SSK Čelákovice
LEX, z.s.

prezence od 08:00 do 08:15 závod od 08:00 do 16:00

Počet situací: 1
12. květen
sobota
KZ
D
Obanná střelba Patriot
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:30 do 08:00

Počet situací: 3
13. květen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
16. květen
středa
KZ
D
Drillování - cvičení základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00

Počet situací: 8
19. květen
sobota
KZ
P
LOS OLOMOUC
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, střelnice LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 4
20. květen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:45 do 08:00

Počet situací: 3
23. květen
středa
KZ
D
Drillování - cvičení základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00

Počet situací: 8
26. květen
sobota
KZ
P
Svitavská obranka
Svitavy
Alfa Svitavy

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 18:00

Počet situací: 5
26. květen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
27. květen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
30. květen
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00

Počet situací: 8
30. květen
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 15:50 do 18:00

Počet situací: 3
2. červen
sobota
KZ
P
10 ran a dost - Čelákovický pohár 3. kolo
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 15:00

Počet situací: 6
2. červen
sobota
KZ
D
LOSÍK OLOMOUC
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, střelnice LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 2
3. červen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Gilík Radek

prezence od 07:45 do 08:00

Počet situací: 3
6. červen
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00

Počet situací: 8
7. červen
čtvrtek
KZ
D
MEGA Drill - Rychle a často
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 16:30 do 18:00

Počet situací: 8
9. červen
sobota
KZ
K
Pyžamová párty v Poříčí
Spálené Poříčí
Tomáš Gritz

prezence od 08:00 do 08:46 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
10. červen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
11. červen
pondělí
KZ
L
Trénink LOS č.0 | Úvod do LOSu a dynamické střelby
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 19:10 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 3
13. červen
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00

Počet situací: 8
13. červen
středa
KZ
L
LOSík Olomouc - Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 15:50 do 18:00

Počet situací: 3
14. červen
čtvrtek
KZ
D
MEGA Drill - Rychle a často
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00

Počet situací: 8
16. červen
sobota
KZ
D
Základy nošení zbraně
Tábor – Čekanice
KOPS.cz

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:00 do 17:00

Počet situací: 1
16. červen
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 09:00 do 09:15

Počet situací: 4
17. červen
neděle
Pu
K
Den otců v Pelhřimově - PDW
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
17. červen
neděle
KZ
P
ZMĚNA TERMÍNU A ČASU!!! - POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 17:00

Počet situací: 4
17. červen
neděle
KZ
P
Den otců v Pelhřimově
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:55 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
20. červen
středa
KZ
D
Drillování - cvičení základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00

Počet situací: 8
20. červen
středa
KZ
L
LOSík Olomouc - Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 15:50 do 18:00

Počet situací: 3
21. červen
čtvrtek
KZ
D
ACTION DRILL - více ran, více radosti
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00

Počet situací: 8
23. červen
sobota
Pu
K
Moravskotřebovská puška
SBTS Moravská Třebová
SBS Moravská Třebová

prezence od 08:00 do 08:30 závod od 08:00 do 17:00
Registrovaných: 30 / 48 + 10 rozh.
Počet situací: 4
23. červen
sobota
KZ
L
3GUN LOSík Velká Bíteš
Velká Bíteš
LEX Brno

prezence od 08:30 do 15:00
Registrovaných: 7 / 8 + 2 rozh.
Počet situací: 3
23. červen
sobota
KZ
D
LOS 1 - základy
Tábor – Čekanice
KOPS.cz

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:00 do 17:00

Počet situací: 1
26. červen
úterý
Br
D
COMBI DRILL - různě squady, různé zbraně
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00
Registrovaných: 11 / 18 + 0 rozh.
Počet situací: 8
27. červen
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00
Registrovaných: 9 / 14 + 0 rozh.
Počet situací: 8
28. červen
čtvrtek
KZ
D
MEGA Drill - Rychle a často
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00
Registrovaných: 4 / 14 + 0 rozh.
Počet situací: 7
30. červen
sobota
KZ
P
Prázdninová pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 15:00
Registrovaných: 80 / 80 + 9 rozh.
Počet situací: 8
11. červenec
středa
KZ
L
LOSík Olomouc - Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 15:50 do 18:00
Registrovaných: 2 / 10 + 1 rozh.
Počet situací: 3
14. červenec
sobota
KZ
P
Moravskotřebovský LOS
SBTS Moravská Třebová
SBS Moravská Třebová

prezence od 08:00 do 08:30 závod od 08:00 do 17:00
Registrovaných: 64 / 64 + 14 rozh.
Počet situací: 5
25. červenec
středa
KZ
L
LOSík Olomouc - Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 15:50 do 18:00

Počet situací: 3
28. červenec
sobota
KZ
P
Svitavská obranka
Svitavy
Alfa Svitavy

prezence od 08:15 do 08:45 závod od 09:00 do 19:00

Počet situací: 5
11. srpen
sobota
Br
K
PDW a brok - Čelákovický pohár 4. kolo
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 15:00

Počet situací: 5
19. srpen
neděle
Pu
K
Letní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 5
8. září
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
8. září
sobota
KZ
K
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE
Tábor – Čekanice
REGI BASE, střelnice Čekanice

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 4
22. září
sobota
KZ
M
Mistrovství ČR v LOS
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 08:45 do 09:50 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 8
29. září
sobota
Pu
M
REGI MEMORIÁL 2018
Hodonice, IPSC Znojmo
Spousta lidí se zlatým srdcem

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 18:00

Počet situací: 10
6. říjen
sobota
KZ
P
LOS OLOMOUC
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, střelnice LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 4
13. říjen
sobota
KZ
P
10 ran a dost - Čelákovický pohár - vyhlášení ročníku 2018
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 15:00

Počet situací: 6
20. říjen
sobota
KZ
K
Kapesní pistole
Dobřany
SSK Dobřany + MKS Dobřany

prezence od 09:00 do 09:45 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 8
27. říjen
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
3. listopad
sobota
Pu
K
Pocta KALAŠNIKOVI
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, střelnice LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 4
10. listopad
sobota
KZ
P
Moravskotřebovský LOS
SBTS Moravská Třebová
SBS Moravská Třebová

prezence od 08:30 do 09:00 závod od 09:30 do 16:00

Počet situací: 4
11. listopad
neděle
KZ
P
Podzimní soutěž v obranné střelbě
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
24. listopad
sobota
KZ
D
LOSÍK OLOMOUC
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, střelnice LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:15 do 08:45

Počet situací: 2
1. prosinec
sobota
KZ
K
LOS - KLOKÁNEK
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, střelnice LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 4
22. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 5