Podzimní soutěž v obranné střelbě

Střelnice:Žalany
Datum:Neděle, 12. listopad 2017
Prezence:od 08:00 do 08:45
Trvání závodu:od 09:00 do 14:00
Pořadatel:KVZ Teplice
Ředitel závodu:Jan Prepletaný
Hlavní rozhodčí:Pavel Horký
Startovné:400.00 Kč / 300.00 Kč pro členy LEX a MG
Druh závodu:Pohárový závod, ročník 2018
Počet situací:6
Max. závodníků:90 plus rozhodčí
 
Registrace:Online (do 10.11. 23:59)
Přihlášených:90/90 závodníků a 1 rozhodčích
(MPi: 17, MRe: 2, Pi: 69, Re: 3)
 
Kalibrační zbraň:bude upřesněno
Propozice:
ročník 2018, bude upřesněno


Registrační formulář
Použijte diakritiku a normální velikost písmen
Použijte diakritiku a normální velikost písmen
Pro odlišení závodníků se stejným jménem
Pro kontrolu či případné odhlášení
K urychlení prezence před závodem
* Rozhodčím může být pouze osoba, která prošla odborným kursem; ostatní mohou dělat pomocníky rozhodčích.
Odměnu určuje pořadatel.
Rozhodčí musí zvolit squad pro rozhodčí.

Ve vlastním zájmu (rychlý průběh závodu s minimem čekání) se snažte o rovnoměrné rozložení. Pořadatel si vyhrazuje právo při špatném rozložení na změny ve družstvech. Rozhodčím je určen squad R.

Squady (zvýraznit závodníky v divizích Pistole Revolver Malá pistole Malý revolver )
plno
plno
plno
plno
plno
plno
Bělina Radek
Bělinová Zuzana
Bernard Petr
Brachtl Martin
Čenský Tomas
Hemr Jiří
Hnízdil Jan
Hrbáček Václav
Leitner Benjamin
Mardar Jurij
Netolický Pavel
Pail Robert
Pražan Jakub
Šilhán Jiří
Zahrádka Ondřej
Bulíř Josef
Elstner Marek
Hainz Zbyněk
Hejda Petr
Holec Miroslav
Kadlec Martin
Machovec Jiří
Nepivoda Aleš
Poláček Petr
Řehořek Radek
Reichert Ondřej
Řezníček Roman
Šenkeřík Martin
Valena Tomáš
Zvára Martin
Brzobohatý Zdeněk
Červenka Miroslav
Doležán Martin
Fajkus Jan
Jakoubek Ondřej
Jakoubek Pavel ml.
Jakoubek Pavel st.
Kasal Jindřich
Keclík Ivo
Kotě Jaroslav
Kotě Vít
Krampera Miloš
Ráček Jaroslav
Tahadlová Jitka
Vecko Martin
Gabštůr Vít
Hodinka Ladislav
Jedinák David
Juna Miloš
Junová Tereza
Kotas Oldřich
Kůrka Jan
Kvoch Jan
Mestek Petr
Mrázek Martin
Přibyl Petr
Růžičková Eva
Skoupá Martina
Tábořík Milan
Urban Sońa
Arnold Ctibor
Brož Jiří
Charvát Ladislav
Drtina Petr
Hauer Michael
Havlenová Lucie
Hrabák Jaroslav
Hrubešová Helena
Mazák Jaroslav
Mládek Petr
Moc Jindřich
Starčevič Miroslav
Svitič Petr
Takáč Milan
Žvachta Radomír
Bradáč Jakub
Duběda Jakub
Duběda Lukáš
Duběda Patrick
Jarolím Pavel
Mandát Dušan
Nosek Petr
Pipková Ivana
Pospisil Lukas
Puch Martin
Řezáč Kamil
Rozmara Vladimír
Ryzlerova Iva
Suk Michal
Ulman Tomas
volných míst: 0
volných míst: 0
volných míst: 0
volných míst: 0
volných míst: 0
volných míst: 0

Zicha Josef
Odesláním formuláře uložíte své registrační informace na tomto serveru. Po ukončení registrací budou odeslána pořadateli.
Berete na vědomí, že se přihlašujete k závodu, znáte pravidla a souhlasíte s nimi, jakož i s propozicemi závodu.
Vaše jméno bude zobrazeno v seznamu squadů a později ve výsledkové listině.
Pořadatel Vám zaručuje, že se všemi zaslanými informacemi bude nakládat dle zákona o ochraně osobních údajů.
Pokud s podmínkami nesouhlasíte, registrujte se, prosím, přímo na místě před začátkem závodu.

Komentáře

Zatím žádné komentáře