Závody ročníku 2019

2. září 2018
neděle
Br
K
Dopolední brokovnice a PDW v Pejru
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 08:01 do 08:55 závod od 09:00 do 12:00

Počet situací: 6
2. září
neděle
KZ
K
Odpolední pistole v Pejru
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 11:00 do 11:58 závod od 12:00 do 16:00

Počet situací: 6
5. září
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 15:50 do 18:00

Počet situací: 3
8. září
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
8. září
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
8. září
sobota
KZ
K
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE
Tábor – Čekanice
REGI BASE, střelnice Čekanice

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 4
19. září
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 15:50 do 18:00

Počet situací: 3
22. září
sobota
Pu
D
Obranná střelba Patriot-Budišov
Patriot
Radek Gilík

prezence od 08:00 do 08:30

Počet situací: 4
28. září
pátek
Pu
K
2-Gun v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
30. září
neděle
Br
D
COMBI DRILL - různě squady, různé zbraně
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00

Počet situací: 8
3. říjen
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 15:50 do 18:00

Počet situací: 3
6. říjen
sobota
KZ
L
LOSÍK AKIM Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 2
6. říjen
sobota
KZ
P
LOS OLOMOUC
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, střelnice LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 4
7. říjen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:15 do 07:30

Počet situací: 3
14. říjen
neděle
KZ
K
Klatovský LOS
SSK Klatovy
SSK Klatovy

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:30

Počet situací: 4
20. říjen
sobota
KZ
K
Kapesní pistole
Dobřany
SSK Dobřany + MKS Dobřany

prezence od 09:00 do 09:45 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 8
20. říjen
sobota
KZ
P
10 ran a dost - Čelákovický pohár - vyhlášení ročníku 2018
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 15:00

Počet situací: 5
20. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
20. říjen
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Petr Čapka

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
22. říjen
pondělí
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
24. říjen
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 15:50 do 18:00

Počet situací: 3
27. říjen
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
27. říjen
sobota
KZ
P
Čekanický pohár (1) - denní
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 09:45 do 10:15 závod od 10:30 do 17:00

Počet situací: 5
27. říjen
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot - závod zrušen !!!!!!
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:15 do 07:30

Počet situací: 3
1. listopad
čtvrtek
KZ
L
LOSík | Plzeň (Leiko) - pricemoney
Leiko
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 18:45 závod od 18:00 do 20:00

Počet situací: 3
3. listopad
sobota
KZ
P
Pohárovka v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
3. listopad
sobota
Pu
K
Pocta KALAŠNIKOVI
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, střelnice LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 4
5. listopad
pondělí
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
7. listopad
středa
KZ
L
LOSík + videosituace (pricemoney) | Praha
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 20:45 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 3
8. listopad
čtvrtek
KZ
L
Úvod do LOSu a dynamické střelby (LOSík) - Praha
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 18:00 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 3
10. listopad
sobota
KZ
P
Moravskotřebovský LOS
SBTS Moravská Třebová
SBS Moravská Třebová

prezence od 08:00 do 08:15 závod od 08:30 do 16:00

Počet situací: 4
10. listopad
sobota
Pu
D
Obranná střelba Patriot - Budišov
Patriot
Petr Čapka

prezence od 09:30 do 10:00

Počet situací: 4
11. listopad
neděle
KZ
P
Podzimní soutěž v obranné střelbě
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
16. listopad
pátek
KZ
L
LOSík | Plzeň (Leiko) & pricemoney
Leiko
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 18:00 závod od 18:00 do 20:00

Počet situací: 3
18. listopad
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:45 do 08:00

Počet situací: 3
19. listopad
pondělí
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
24. listopad
sobota
KZ
D
LOSÍK OLOMOUC
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, střelnice LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:15 do 08:45

Počet situací: 2
24. listopad
sobota
KZ
P
LOS Čelákovice
SSK Čelákovice
P&P

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
24. listopad
sobota
KZ
P
Čekanický pohár (2) - denní
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 09:30 do 10:15 závod od 10:30 do 16:00

Počet situací: 5
24. listopad
sobota
KZ
P
Čekanický pohár (3) - noční
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 16:30 do 17:15 závod od 17:30 do 22:00

Počet situací: 5
29. listopad
čtvrtek
KZ
D
ACTION DRILL - Více ran, více radosti
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:30 do 20:00

Počet situací: 7
1. prosinec
sobota
KZ
K
LOS - KLOKÁNEK
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, střelnice LAZCE OLOMOUC

prezence od 08:00 do 08:45

Počet situací: 4
2. prosinec
neděle
KZ
P
ZMĚNA TERMÍNU A ČASU!!! - POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 08:00 do 16:00

Počet situací: 4
2. prosinec
neděle
Pu
K
Zimní LOS
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
2. prosinec
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Petr Čapka

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
2. prosinec
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Petr Čapka

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
4. prosinec
úterý
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
6. prosinec
čtvrtek
KZ
L
LOSík + videosituace (pricemoney) | Praha
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 18:00 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 3
9. prosinec
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
11. prosinec
úterý
KZ
L
Předvánoční LOSík Brno (viz popis)
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
13. prosinec
čtvrtek
KZ
L
LOSík | Plzeň (Leiko) & pricemoney
Leiko
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 18:00 závod od 18:00 do 20:00

Počet situací: 3
15. prosinec
sobota
Pu
K
Nočník 2018 - PDW
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 16:00 do 17:00 závod od 17:00 do 23:00

Počet situací: 5
15. prosinec
sobota
KZ
P
Nočník 2018 - pistole
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 16:00 do 16:55 závod od 17:00 do 23:00

Počet situací: 5
15. prosinec
sobota
KZ
P
Čekanický pohár (4) - denní
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 09:30 do 10:15 závod od 10:30 do 16:00

Počet situací: 5
15. prosinec
sobota
KZ
P
Čekanický pohár (5) - noční
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 16:30 do 17:15 závod od 17:30 do 22:00

Počet situací: 5
15. prosinec
sobota
Pu
D
Obranná střelba Patriot - Budišov
Patriot
Radek Gilík

prezence od 09:00 do 09:30

Počet situací: 3
16. prosinec
neděle
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 08:45 do 11:00

Počet situací: 3
20. prosinec
čtvrtek
KZ
D
Trénink noční střelby - krátká / krátká+dlouhá zbraň
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 2
22. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 5
23. prosinec
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:45 do 08:00

Počet situací: 3
27. prosinec
čtvrtek
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
28. prosinec
pátek
KZ
D
LOS live (aneb vánoční příprava na FX cup)
SCSA Security
NoCompromise.House s.r.o.

prezence od 08:45 do 11:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 5
6. leden 2019
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
10. leden
čtvrtek
KZ
L
LOSík + videosituace (pricemoney) | Praha
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 20:45 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 3
10. leden
čtvrtek
KZ
D
Trénink střelby za ztížených světelných podmínek
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:50 do 19:00

Počet situací: 2
12. leden
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
12. leden
sobota
KZ
P
Čekanický pohár (6) - denní
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 09:30 do 10:15 závod od 10:30 do 15:30

Počet situací: 5
12. leden
sobota
Br
D
Čekanický pohár (7) - noční - ZRUŠENO
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 17:30 do 18:00 závod od 18:15 do 22:00

Počet situací: 1
13. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:45 do 08:00

Počet situací: 4
20. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Petr Čapka

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
21. leden
pondělí
KZ
D
CLASSIFIER DRILL - IDPA Stage 1, 2 a 3
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 8
26. leden
sobota
KZ
P
Čekanický pohár (7) - denní
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 09:30 do 10:15 závod od 10:30 do 15:30

Počet situací: 5
26. leden
sobota
KZ
P
Čekanický pohár (8) - noční
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 17:30 do 18:00 závod od 18:15 do 22:00

Počet situací: 5
27. leden
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:45 do 08:00

Počet situací: 3
31. leden
čtvrtek
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
2. únor
sobota
KZ
K
Ledňáček - nováček
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:55 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 4
3. únor
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
10. únor
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
12. únor
úterý
KZ
L
LOSík | Plzeň (Leiko) - pricemoney
Leiko
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 18:00 závod od 18:00 do 21:00

Počet situací: 3
13. únor
středa
KZ
L
LOSík | Praha (pricemoney) | meziměstský Praha / Plzeň
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 20:45 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 3
13. únor
středa
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
16. únor
sobota
KZ
P
LOS Olomouc
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 4
22. únor
pátek
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
22. únor
pátek
Pu
L
LOSík puška/pdw Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
23. únor
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
23. únor
sobota
Pu
D
Obranná střelba Patriot - BUDIŠOV
Patriot
Radek Gilík

prezence od 08:15 do 08:30

Počet situací: 3
24. únor
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
3. březen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:45 do 08:00

Počet situací: 3
4. březen
pondělí
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
6. březen
středa
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
9. březen
sobota
KZ
K
Čelákovická klubovka - jarní
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 14:00

Počet situací: 5
16. březen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
16. březen
sobota
KZ
P
Pohárovka v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
17. březen
neděle
Pu
K
Klubovka Velká Bíteš - kombinace PSa/Pi
Velká Bíteš
LEX Brno

prezence od 08:30 do 15:00

Počet situací: 4
17. březen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Radek Gilík

prezence od 07:45 do 08:00

Počet situací: 3
19. březen
úterý
KZ
L
LOSík Brno - pokročílí
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
21. březen
čtvrtek
KZ
L
LOSík | Praha
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 20:45 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 3
21. březen
čtvrtek
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
21. březen
čtvrtek
Pu
L
LOSík puška/pdw Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
23. březen
sobota
KZ
M
Valná hromada LEX, z.s.
Gissing-Waffen
LEX, z.s.

prezence od 08:00 do 09:00 závod od 09:00 do 19:00

Počet situací: 1
23. březen
sobota
Pu
K
Březňák PDW
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:59 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 6
23. březen
sobota
KZ
P
Březňák 2019 - pistole + PDW
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:55 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
23. březen
sobota
Pu
K
Jarní KOSA - ZRUŠEN !!!!!
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 4
24. březen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
30. březen
sobota
KZ
P
Čekanický pohár (9)
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 09:45 do 10:30 závod od 10:30 do 17:00

Počet situací: 5
31. březen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 4
1. duben
pondělí
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
2. duben
úterý
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
6. duben
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
6. duben
sobota
KZ
K
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE - Olomouc
Olomouc - Černovír/Lazce
REGIBASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 5
10. duben
středa
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
10. duben
středa
Pu
L
LOSík puška/pdw Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
13. duben
sobota
KZ
P
Coffee LOS cup - I.kolo
SSK Čelákovice
Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 15:00

Počet situací: 6
14. duben
neděle
KZ
P
Jarní Pistole
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
14. duben
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 4
16. duben
úterý
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
17. duben
středa
KZ
L
LOSík | Praha (prizemoney)
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 20:45 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 3
17. duben
středa
KZ
L
LOSík Brno - pokročilí
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
19. duben
pátek
KZ
P
Velikonoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
20. duben
sobota
Pu
D
Obranná střelba - BUDIŠOV
Budišov nad Budišovkou
Radek Gilík

prezence od 08:30 do 09:00

Počet situací: 3
20. duben
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 4
23. duben
úterý
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
23. duben
úterý
Pu
L
LOSík puška/pdw Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
25. duben
čtvrtek
KZ
D
MEGA Drill - Rychle a často
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 7
27. duben
sobota
KZ
P
LOS Čelákovice P&P
SSK Čelákovice
P&P

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
28. duben
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 4
30. duben
úterý
KZ
L
LOSík Brno - začátečníci
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
2. květen
čtvrtek
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:00 do 19:00

Počet situací: 8
4. květen
sobota
KZ
P
LOS - Memoriál Ondřeje Ryšánka
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 5
5. květen
neděle
Pu
K
Jarní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
5. květen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
6. květen
pondělí
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
7. květen
úterý
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 8
11. květen
sobota
KZ
P
Čekanický Pohár (10) - krátká+PDW+kolimátor
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SSK Čekanice

prezence od 09:45 do 10:30 závod od 10:45 do 16:00

Počet situací: 6
12. květen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
14. květen
úterý
KZ
L
LOSík Brno - pokročilí
Trigger Service
LEX Brno

prezence od 17:15 do 19:30

Počet situací: 3
15. květen
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 8
16. květen
čtvrtek
KZ
D
MEGA Drill - Rychle a často
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00

Počet situací: 8
16. květen
čtvrtek
Pu
L
LOSík puška/pdw Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
16. květen
čtvrtek
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00

Počet situací: 3
18. květen
sobota
KZ
P
ZRUŠENO Z TECHNIKÝCH DŮVODŮ
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
21. květen
úterý
KZ
D
ACTION DRILL - více ran, více radosti
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:00 do 20:00

Počet situací: 8
22. květen
středa
KZ
L
LOSík | Praha (prizemoney)
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 20:45 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 3
23. květen
čtvrtek
KZ
D
Úvod do LOSu a dynamické střelby (LOSík) - Praha
SCSA Security
NoCompromise.House

prezence od 17:45 do 18:00 závod od 18:00 do 22:00

Počet situací: 3
26. květen
neděle
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Patriot
Čapka Petr

prezence od 08:00 do 08:15

Počet situací: 3
28. květen
úterý
KZ
L
LOSík Olomouc – Lazce
Olomouc - Černovír/Lazce
LEX Haná

prezence od 16:00 do 18:00
Registrovaných: 10 / 10 + 1 rozh.
Počet situací: 3
29. květen
středa
KZ
D
Drillování - nácvik základních střeleckých dovedností
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 17:00 do 20:00
Registrovaných: 14 / 16 + 0 rozh.
Počet situací: 8
30. květen
čtvrtek
Br
D
DARK DRILL - pistole, baterka a tma...
Trigger Service
Aleš Luffer

prezence od 19:00 do 20:00
Registrovaných: 5 / 8 + 0 rozh.
Počet situací: 8
1. červen
sobota
Pu
K
Dobřanská puška
Dobřany
SSK Dobřany + MKS Dobřany

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00
Registrovaných: 24 / 40 + 0 rozh.
Počet situací: 5
1. červen
sobota
KZ
D
Obranná střelba Patriot
Budišov nad Budišovkou
Čapka Petr

prezence od 08:30 do 08:50
Registrovaných: 12 / 20 + 0 rozh.
Počet situací: 3
8. červen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00
Registrovaných: 39 / 50 + 1 rozh.
Počet situací: 4
15. červen
sobota
KZ
P
Čekanický pohár (11) - krátká+PDW+kolimátor
Tábor – Čekanice
KOPS.cz + SK Čekanice

prezence od 09:45 do 10:30 závod od 11:00 do 16:00
Registrovaných: 46 / 100 + 8 rozh.
Počet situací: 6
22. červen
sobota
KZ
P
Pohárovka v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00
Registrovaných: 30 / 40 + 4 rozh.
Počet situací: 4
22. červen
sobota
KZ
P
Coffee LOS cup - II.kolo
SSK Čelákovice
Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 15:00
Registrovaných: 72 / 72 + 11 rozh.
Počet situací: 6
29. červen
sobota
KZ
P
Prázdninová pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
29. červen
sobota
KZ
K
KLATOVSKÝ LOS – KLUBOVKA
SSK Klatovy
SSK Klatovy

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:30

Počet situací: 4
30. červen
neděle
KZ
K
ZRUŠENO!!!! kolize termínu
Pelhřimov
..

prezence od 00:00 do 00:00 závod od 00:00 do 00:00

Počet situací: 1
20. červenec
sobota
KZ
P
Coffee LOS cup - III.kolo
SSK Čelákovice
Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 15:30

Počet situací: 6
27. červenec
sobota
KZ
P
LOS Čelákovice P&P
SSK Čelákovice
P&P

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
10. srpen
sobota
KZ
K
Čelákovická klubovka - letní
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 15:00

Počet situací: 6
18. srpen
neděle
Pu
K
Letní puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 8
18. srpen
neděle
Pu
K
Klubovka Velká Bíteš - kombinace PSa/Pi
Velká Bíteš
LEX Brno

prezence od 08:30 do 15:00

Počet situací: 4
7. září
sobota
KZ
P
REGI BASE SHOOTING CHALLENGE - ČEKANICE
Tábor – Čekanice
REGI BASE o.p.s

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 4
14. září
sobota
KZ
K
Kapesní pistole
Dobřany
SSK Dobřany + MKS Dobřany

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 8
14. září
sobota
KZ
M
Mistrovství ČR LOS
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
LEX

prezence od 08:45 do 09:45 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 8
21. září
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
21. září
sobota
Pu
K
2-Gun v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
21. září
sobota
KZ
P
Pelhřimovská pistole a PDW k mez.dni Alzheimerovy choroby
Pelhřimov
SSK Pelhřimov

prezence od 09:00 do 09:59 závod od 10:00 do 17:00

Počet situací: 6
5. říjen
sobota
KZ
P
LOS Olomouc
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 5
12. říjen
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
19. říjen
sobota
KZ
P
LOS Čelákovice P&P
SSK Čelákovice
P&P

prezence od 09:00 do 09:50 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
26. říjen
sobota
KZ
P
Pohárovka v Poříčí
Spálené Poříčí
AVZO TS CR, ZO Spálené Poříčí

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 16:00

Počet situací: 4
2. listopad
sobota
KZ
P
POHÁROVÝ ZÁVOD
GunCenter
Guncenter

prezence od 13:00 do 13:45 závod od 14:00 do 22:00

Počet situací: 4
2. listopad
sobota
KZ
P
Halloweenská pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 6
9. listopad
sobota
KZ
K
Čelákovická klubovka - podzimní
SSK Čelákovice
LEX

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 14:00

Počet situací: 5
9. listopad
sobota
Pu
K
Pocta Kalašnikovi
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 4
10. listopad
neděle
KZ
P
Podzimní Pistole
Žalany
k

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 14:00

Počet situací: 6
16. listopad
sobota
KZ
P
Coffee LOS cup - IV.kolo
SSK Čelákovice
Pavel Dadák

prezence od 09:00 do 10:00 závod od 10:00 do 16:00

Počet situací: 6
1. prosinec
neděle
Pu
K
Podzimní Puška
Žalany
KVZ Teplice

prezence od 08:00 do 08:45 závod od 09:00 do 15:00

Počet situací: 8
7. prosinec
sobota
KZ
K
LOS - KLOKÁNEK
Olomouc - Černovír/Lazce
REGI BASE, Střelnice LAZCE Olomouc

prezence od 08:00 do 09:00

Počet situací: 4
14. prosinec
sobota
KZ
P
Vánoční pohárovka LOS - Znojmo
Znojmo - Oblekovice (AKIM)
SK AKIM Znojmo

prezence od 09:00 do 09:30 závod od 09:30 do 14:00

Počet situací: 5