E.G. Závod zdrušen !!!

Tento závod byl zrušen.
Střelnice:Tábor – Čekanice
Datum:Sobota, 30. červenec 2016
Prezence:od 00:00 do 00:00
Trvání závodu:od 00:00 do 00:00
Pořadatel:SSK-Čekanice
Ředitel závodu:JK-Sten
Hlavní rozhodčí:JK-sten
Druh závodu:Klubový závod, ročník 2016
Počet situací:5
 
Registrace:Vyřizuje pořadatel
 
Kalibrační zbraň:xxx
Propozice:
z důvodu pracovního vytížení se závod ruší.....

omlouváme se všem střelcům, ale nejde sedět jednou prdelí na mnoha hrncíchvynechán první komentář

Komentáře

jk-stengan
ano není to LOS a ani nebude je to prostě střelecký fofr pro lidi jenž si chtějí zkusit něco jiného... LOS s pravidly co jsou dnes bohužel podporovat nehodlám. osobní důvody které nehodlám rozebírat

Karel Novak
Budou k dispozici i náboje do zapůjčených zbraní ?

jk-stengan
z důvodu pracovního vytížení se závod ruší.....

omlouváme se všem střelcům, ale nejde sedět jednou prdelí na mnoha hrncích

Avatar
Quirinus
No to je skvělý, příště se zas do Čekanic určitě přihlásím na nějaký závod. :-/

Mariachi
Škoda těšil jsem se zase po dlouhé době na závod v Čekanicích, ale respektuju to. Budu doufat, že brzy něco uspořádáš Stene.

jk-stengan
určitě něco bude minimálně bude obdoba Kerberos cup někdy tomto roce,

bohužel přestavby a rodiné důvody jsou jasný, to že se někdo přihlásil a teď ho to mrzí a příště se nepřihlásí chápu, ale bohužel realita je takvá že pokud nejsem schopen zabezpečit řádný průběh závodu po stránce realizace tak než přijet a být na závodě který neodpovídá kavalitám na jenž jste zvyklí, tak ho raději včas zruším než dělat paskvil a tvářit se jak to bylo super a jak si to závodníci užili..

u mně je to o kvalitě nikoliv kvantitě a pokud nemohu zaručit z nějakého důvodu kavlitu, tak to prostě zruším to je jeden úhel pohledu a ten druhý hlvní je že rodina, která se nedávno rozrostla potřebuje občas i tátu kord když se běhá po doktorech atd.... takže pokud je volba mezi rodinou a střílením, tak u mě je to rodina a až potom zábava..

díky za pochopení JK- sten

icehand
Stene jasná věc! Držim palce ať je všechno u tebe v pohodě! Dělals vždycky super akce ale tohle je bez diskuze, a pokud někdo kvůli tomu zanevře na tvoje parádní závody, jeho problém, jeho mínus.... Opatruj se!
No to je skvělý, příště se zas do Čekanic určitě přihlásím na nějaký závod. :-/
Nemusíte....pokud nedokážete pochopit základní priority. To je Váš problém. Stenovo slovo u mě mělo vždycky váhu a Vy evidentně v tomto oboru budete nový, jinak by jste takto primitivně nereagoval.

coffee
icehand: Ty máš problém s právem ostatních vyjádřit svůj názor?

icehand
Jako problém bych to nenazýval, ale jako můj názoru na něčí názor. Něco špatně?

Avatar
Quirinus
Icehand: Na 30.7. byly v kalendáři 2 závody - Čekanice a Čelákovice. Do Čelákovic jezdím na závody poměrně často, protože jsou dobře organizované, mají hezké situace a mám to tam kousek. Přesto jsem si tentokrát vybral raději Čekanice, jelikož kombinace závodu s několika zbraněmi slibovala zajímavý zážitek. V Čekanicích jsem několikrát byl (mimo jiné noční LOS závod, GunExpert Cup, atd.). V momentu zrušení závodu už bylo v Čekanicích plno + fronta náhradníků až za roh. Moje základní priorita jet v sobotu na závod tedy nemohla být dosažena. No a až se zase příště sejde více závodů v jeden termín, tak budu chytřejší...

To ani nezmiňuju, že jsem na závod naverboval další 2 lidi (kteří na závody nejezdí a tak je pro ně zrušení termínu složitě pochopitelné) a doma vyjednal termín dovolené mimo 30.7. Ale každej má nějaký svoje vlastní problémky, které nikoho nezajímají a není teda třeba se z nich vyplakávat. :-)

V oboru jsem samozřejmě úplně nový a neumím pochopit základní priority, takže co jiného než primitivní reakce by se ode mě dalo čekat. :-)