Nácvik LOS - začátečníci a mírně pokročilí

Střelnice:Trigger Service
Datum:Pátek, 2. prosinec 2016
Prezence:od 17:10 do 17:25
Trvání závodu:od 17:30 do 19:00
Pořadatel:Trigger Shooting Team
Ředitel závodu:Jaroslav Ráček
Hlavní rozhodčí:Jaroslav Ráček
Startovné:300.00 Kč
Druh závodu:Drillování, ročník 2017
Počet situací:10
Max. závodníků:5 plus rozhodčí
 
Registrace:Online registrace byla ukončena
Přihlášených:0/5 závodníků a 0 rozhodčích
 
Kalibrační zbraň:Glock 26 / 9mm Luger S&B 115 grs
Propozice:
Akce je určena zejména pro začínající a mírně pokročilé střelce LOS, zúčastnit se však může (a je vítána) široká střelecká veřejnost. Pro účastníky je připraveno 10 situací (každá po 6ti ranách), jejichž cílem je procvičit si základní střelecké dovednosti potřebné pro soutěže LOS, jako je střelba ze svislých a vodorovných krytů, střelba za pohybu, střelba jednoruč, přebíjení a přesuny mezi kryty. V podstatě se jedná o malý cvičný závod...
K účasti je zapotřebí vlastní krátká kulová zbraň (pistole nebo revolver), boční opaskové pouzdro na zbraň kryjící lučík zbraně (případně jiné pouzdro odpovídající pravidlům LOS), minimálně 60 ks střeliva, 2 zásobníky (resp. klipy či rychlonabíječe pro revolver), oděv umožňující skryté nošení, ochrana zraku a sluchu. Každý účastník musí mít u sebe platný zbrojní průkaz a průkaz zbraně.
Hodnocení situací bude dle pravidel LOS, tj. k naměřenému času se připočítávají penalizace: A = +0 s., C = +1 s., D = +2 s., Miss = +5 s., Proc. = +3 s. Na rozdíl od pravidel LOS se střílí na každý terč právě 2 rány (neopravuje se), každá další rána je penalizována + 3 s.

Vstup na střelnici je povolen jen s vybitou zbraní. Pohyb po střelnici je možný pouze s vybytou zbraní v pouzdře, se spuštěným kohoutem a bez zásobníku. Nabíjení zbraně bude pouze na palebné čáře na povel rozhodčího. Manipulace se střelivem je možná kdekoliv mimo bezpečnou zónu. Ochrana zraku a sluchu je povinná. Porušení bezpečnosti znamená okamžitou diskvalifikaci účastníka, bez vrácení startovného. Účastníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

JR


Online registrace byla ukončena. Výsledková listina ještě není dostupná.

Registrovaní závodníci:
-prázdný-
volných míst: 5
-prázdný-

Komentáře

Zatím žádné komentáře