Losík Patriot

Střelnice:Patriot
Datum:Neděle, 2. říjen 2016
Prezence:od 07:00 do 07:15
Začátek závodu:dle harmonogramu jednotlivých squadů
Pořadatel:Čapka Petr
Ředitel závodu:Mikeska Jiří
Hlavní rozhodčí:Gilík Radek
Startovné:200.00 Kč
Druh závodu:LOSík, ročník 2017
Počet situací:3
Max. závodníků:18 plus rozhodčí
 
Registrace:Online registrace byla ukončena
Přihlášených:18/18 závodníků a 0 rozhodčích
(Pi: 18)
 
Kalibrační zbraň:HK P30
Propozice:
LOSík ( čtěte pravidla http://los.zbranekvalitne.cz/pravidla/losik ) je série hodnocených střeleckých cvičení pro širokou střeleckou veřejnost s platným zbrojním průkazem.

Střelnice Patriot , Ostrava

Kapacita : 4 squady, max. 6 střelců ve squadu. Každý squad má určený svůj časový úsek podle harmonogramu; 15 min prezentace, briefing, 60 min střelba.

Vybavení : Zbraň libovolná krátká kulová, kterou lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany. Jsou zakázány úpravy zbraní, které mají za následek snížení její bezpečnosti. Pouzdro svislé opaskové, upevněné na opasku na straně silné ruky na úrovni pánevní kosti, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného nošení zbraně, kryjící lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra, pouzdra pro křížové tasení a sportovní IPSC pouzdra. Dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje. Oblečení vhodné pro skryté nošení zbraně.

Střelivo : Pouze povolené podle zákona, s měkkým (neocelovým) jádrem. Běžné ráže lze zakoupit na střelnici.Maximální počet nábojů je 72 kusů .

Bezpečnost : Vstup na střelnici s vybitou zbraní . Pohyb na střelnici pouze s vybitou zbraní v pouzdře, se spuštěným kohoutem a bez zásobníku. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní je možná pouze ve vyznačené bezpečné zóně – zde platí přísný zákaz manipulace se střelivem. Manipulace se střelivem, např. napáskování zásobníků, kdekoliv mimo bezpečnou zónu. Ochrana zraku a sluchu je povinná. Porušení bezpečnosti znamená okamžitou diskvalifikaci účastníka, bez vrácení startovného. Účastníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu .


Online registrace byla ukončena. Výsledková listina ještě není dostupná.

Registrovaní závodníci: (zvýraznit závodníky v divizích Pistole )
7:00-9:00
plno
9:00-10:15
plno
10:15-11:30
plno
11:30-12:45
plno
b marek
Čapka Kamil
Čapka Petr
Gilík Radek
Kvasnica Radek
Mikeska Jirka
Kyselá Irena
Kyselý Láďa
Langer Libor ml.
Langer Libor st.
Jaroš Jaroslav
Prucek Milan
Svěrák Dušan
Svěrák Lukáš
Chrudina Jakub
Dragon Adam
Juřica Petr
Pětroš Hynek
volných míst: 0
volných míst: 0
volných míst: 0
volných míst: 0
-prázdný-