LOSík Brno - pokročilý

Střelnice:Trigger Service
Datum:Středa, 24. listopad 2010
Prezence:od 17:15 do 19:30
Začátek závodu:dle harmonogramu jednotlivých squadů
Pořadatel:LEX Brno
Ředitel závodu:Jiří Šimek
Hlavní rozhodčí:David Klementa
Startovné:200.00 Kč
Druh závodu:LOSík, ročník 2010
Počet situací:3
Max. závodníků:13 plus rozhodčí
 
Registrace:Online registrace byla ukončena
Přihlášených:0/13 závodníků a 0 rozhodčích
 
Kalibrační zbraň:CZ-75 9mm Luger S&B 8g FMJ
Propozice:
LOSík Brno ( čtěte pravidla http://los.zbranekvalitne.cz/pravidla/losik ) je série hodnocených střeleckých cvičení pro širokou střeleckou veřejnost s platným zbrojním průkazem.

Střelnice : TRIGGER Service, Brno

Kapacita : 3 squady, max. 4 střelci ve squadu. Každý squad má určený svůj časový úsek podle harmonogramu; 15 min prezentace, briefing, 60 min střelba.

Příspěvek na úhradu nákladů: 200,- Kč

Situace : A (začátečníci) – střelba z místa, B – střelba za pohybu, C – střelba z krytu ( popis situací http://los.zbranekvalitne.cz/pravidla/pravidla-losik/ ), D (pokročilí) - střelba za pohybu i z krytu jednoruč silná/slabá ruka, střelba vleže z krytu; minimálně 36 nábojů.

Vybavení : Zbraň libovolná krátká kulová, kterou lze skrytě nosit pro potřebu osobní ochrany. Jsou zakázány úpravy zbraní, které mají za následek snížení její bezpečnosti. Pouzdro svislé opaskové, upevněné na opasku na straně silné ruky na úrovni pánevní kosti, které splňuje podmínku skrytého a bezpečného nošení zbraně, kryjící lučík zbraně. Vyloučena jsou vodorovná podpažní a zádová pouzdra, pouzdra pro křížové tasení a sportovní IPSC pouzdra. Dva zásobníky, u revolverů pomůcka pro rychlé přebití nebo pouzdro na náboje. Oblečení vhodné pro skryté nošení zbraně. Ruční svítilna.

Střelivo : Pouze povolené podle zákona, s měkkým (neocelovým) jádrem. Běžné ráže lze zakoupit na střelnici.

Bezpečnost : Vstup na střelnici s vybitou zbraní; vybíjecí zařízení je umístěno v suterénu před vstupem na střelnici. Pohyb na střelnici pouze s vybitou zbraní v pouzdře, se spuštěným kohoutem a bez zásobníku. Nabíjení zbraně na střelnici pouze na palebné čáře na povel rozhodčího. Manipulace s vybitou zbraní je možná pouze ve vyznačené bezpečné zóně – zde platí přísný zákaz manipulace se střelivem. Manipulace se střelivem, např. napáskování zásobníků, kdekoliv mimo bezpečnou zónu. Ochrana zraku a sluchu je povinná. Porušení bezpečnosti znamená okamžitou diskvalifikaci účastníka, bez vrácení startovného. Účastníci startují na vlastní nebezpečí a jsou odpovědni za jimi způsobenou škodu a újmu.

Pro skupiny 4 a více střelců lze domluvit individuální termín. Pište na adresu los.osb@gunlex.cz


Online registrace byla ukončena. Výsledková listina ještě není dostupná.

Registrovaní závodníci:
17:15-18:30
18:15-19:30
19:15-20:45
-prázdný-
-prázdný-
-prázdný-
volných míst: 4
volných míst: 4
volných míst: 5
-prázdný-