Web www.72h.gov.cz

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2617

Příspěvek#76 » pát 15. srp 2025, 13:05

Odhaduji, že autoři té koncepce 72 hodina a autoři té příručky pracovali podobně, jako tady běží ta diskuse :-)



Krevel
Příspěvky: 33

Příspěvek#77 » pát 15. srp 2025, 13:36

Tak tohle je typická internetová diskuze na téma připravenosti. Místo toho, aby lidi koupili 6 plat vod a hodili je do skříně pro pana příhodu, tak vymýšlí jak udělat vodní filtr pro splašky pomocí hajzlpapíru a dvou kýblů na vytírání.

Uživatelský avatar
Murphy
Příspěvky: 568

Příspěvek#78 » pát 15. srp 2025, 13:41

Lepsi vedet a nepotrebovat, nez...



Erix
Příspěvky: 1031

Příspěvek#79 » pát 15. srp 2025, 14:21

Když jsme té vody, tak známá se posr.. a v Egyptě. Jasně jsme jí dali tip, když koupíš vodu, tak se podívej alespoň, zda je to originální balení a pak musí při otevření "pšouknout". Pak se ptáme, byla čerstvá a originální? Jo. Pšouklo to? Ne, neperlivá prý nemusí. Ale musí (měla by)! ;) Je tam atmosféra dusíku, chce to poslouchat a láhev by měla i tzv. pružit. Oni "domorodci" někdy pohledají prázdné lahve, nebo to prodávají na slunci, staré zásoby,...no chce to hlídat.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2617

Příspěvek#80 » pon 18. srp 2025, 16:28

Když nemáš dostatečnou imunitu na cestování, tak seď doma :-)
V Mongolsku jsem byl jediný, co vydržel bez průjmu až do konce zájezdu :-)

A abych Vás tu uklidnil, koupil jsem do obou kanystříků benzín bez ekologie :-)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2781

Příspěvek#81 » úte 19. srp 2025, 06:44

Super.



Erix
Příspěvky: 1031

Příspěvek#82 » stř 5. lis 2025, 16:39

Tak už prý začínají chodit "dárečky" od vnitra, resp. příručky. Ono nejde asi najít "vhodnější" dobu než čas předvánoční. :roll:

P. S. : Někteří, zvláště senioři to asi berou vážně, skupují se třeba i "hřbitovní" svíčky v abnormálním množství - prý vhodné jako záložní topení. :lol:



DVII
Příspěvky: 374

Příspěvek#83 » stř 5. lis 2025, 16:57

Jj, chodí... Na to co to stálo peněz nic moc, málem jsem to hodil do krabice s reklamníma tiskovinama, které pak třídím na papír vhodný na sušení mokrých bot a na papír rovnou do kontejneru

Svíčky k topení... stařeček usne a má to i s kremací...

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2617

Příspěvek#84 » stř 5. lis 2025, 18:26

Jo, hledejte heslo "zákopová svíčka" :-)

Já tedy nechci strašit, ale když nám předělávali v zimě několik dní něco na výměníku, tak bylo v paneláku velmi chladno. Ale je jasné, že tvrďák se sprchuje rampouchama a ohřívá děláním dřepů.



JirkaCV
Příspěvky: 2729

Příspěvek#85 » stř 5. lis 2025, 20:57

Něco na ohřátí, hlavně do kapsy vyrábí i Zippo. Přemýšlím, že někdy vyzkouším.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Baidu [Spider], mara.a a 8 hostů